Yeni Sezonda Baskılı Elbiseler Çok Moda!

Tarih: 31.03.2023 15:11
Yeni Sezonda Baskılı Elbiseler Çok Moda!
Tek parça olmasının verdiği avantajla kolay giyilen, konfor yaratan ve şık kombinlere imza atan elbiselerde baskıların yeri nedir?

Baskılı Elbiselerin Modadaki Yeri

Tasarımcıların son dönemde yönünü çevirdiği baskılı kumaşlar günlük hayatta hatta resmi davetlerde bile kendisine özel bir yer bulabiliyor. Gidilen etkinliğe göre kolayca şekillendirilebilen baskılı elbiselerde de durum aynı. Bazen bir bootiyle taçlanan, bazen de topuklu bir ayakkabıyla ya da sandaletle bütünlenen baskılı elbiseler geometrik desenlerle ya da şehirli kadının gücüne atıfta bulunana leopar ya da zebra desenleriyle karşımıza çıkıyor. Doğanın küçük küçük kesitlerini desenlere dahil etmeye çalışan tasarımcılar, koleksiyonlarında Dijital Baskılı Elbiseler konusunda da bizleri tatmin eden seçeneklere yer veriyor. Latifa Riana Elbise bu ihtişamlı örneklerden sadece bir tanesi.
 

Baskılı Elbise Modelleri

Sadeliği ve klasik giyimi bir tık öteye taşıyan Baskılı Elbiseler, düz ve desensiz elbiselere kıyasla stil hakkında daha büyük ipuçları sağlıyor. Daha fazla detaya sahip olan ve kullanıcısına daha özgüvenli bir duruş vadeden baskılı elbiselerde her bir desen ve her bir çizgi imajınıza vurgu yapıyor. Üstelik baskılı elbiseleri kombinlerken kendinize ait detaylar ekleme şansına da sahipsiniz. "Yeni sen” mottosuyla kadınların yeni sezonda daha iddialı bir duruş kazanmasını sağlayan baskılı Latifa Elbiseleri, şehirli kadının tekdüzelikten sıyrılarak karakteristik tınılarla bezeli bir kombin yaratmasını amaçlıyor.
 

Baskılı Elbise Kombinleri

İddialı bir baskılı elbise kombini oluşturmak için sizi en fazla yansıtan desenlere yoğunlaşmalısınız. Minimalist bir giyim stili benimsediyseniz yeni sezonda oldukça fazla getiren Lowen Elbise, minimal baskılarıyla sizi mutlu edecektir. Safran renk kodlu Lowen elbiseyi nude tonlarındaki stilettolar, hasır ayakkabılar, sivri burunlu siyah çizmeler ile kolayca kombinleyebilirsiniz. Latifa İnes Anvelop Elbiseve Cale Elbisede minimal desenleriyle gardırobunuzun gözdeleri olmaya aday.

Dijital baskılı elbiseler ise daha güçlü ve vurucu bir imaj isteyen kadınların tercihi. Latifa koleksiyonunda bulunan Madsen Dijital Baskılı Elbisebu konuda başka seçeneğe yer bırakmıyor. Zebra desenlerinin sunduğu asil ama yumuşak detaylar kırmızı renkli topuklu ayakkabılar, gösterişli gold takılar ya da lame çantalarla bütünleşerek cesur bir stili ortaya çıkarıyor.

Latifa yeni sezonunda, soyut baskılarla daha derin, daha gizemli bir tarza bürünmenizi sağlayan 
Harper Elbise de göz çarpıyor. Balon kollu, dar kol manşetlerine sahip olan bu özel elbise ipek şifon kumaş ve pilise ayrıntılarıyla dilediğiniz konseptlere kolayca uyum sağlıyor. Harper elbiseyi nude ya da beyaz renkte çizmelerle, topuklu ayakkabılarla, hasır ayakkabılarla ya da sandaletlerle bütünleyebilirsiniz. Hareketli bir stil vadeden desenlerle uyumlu renklerde bir şapka ve beyaz çerçeveli gözlüklerle kombini tamamlayabilirsiniz. Daha fazla seçenek için Latifa imzalı elbise kategorisini online inceleyebilirsiniz.


 
İlgili Ürünler
Yükleniyor...