Hakkımızda


Latifa’nın en özel tasarımlara giden yolculuğu 2012 yılında başladı. Özgüvenli bir duruşa vurgu yapan stillerle koleksiyonunu hızla zenginleştiren Latifa, Başakşehir'deki fiziksel mağazasına ek olarak, Latifa.com.tr online satış mağazasını da 2018 yılında hayata geçirdi. 7 Gün 24 saat boyunca profesyonel bir gardırop danışmanlığı yapan mağazamız, sıradanlıktan sıyrılmaya çalışan ve çabasız şıklık arayan kadınların odak noktası olmaya kararlı.

Klasik detaylardan arınmış özgün çizgileriyle profesyonel başarılarına sürekli yenilerini ekleyen Latifa, özgürlüğünüzü kısıtlamadan gözde olmanızın sırrını veriyor. Koleksiyonda volan, nakış, kemer, düğme, gipe, fırfır, dijital baskı ve asimetrik kesim gibi ince detaylar karşımıza çıkmakta. Farklı bir tasarıma ilham veren bu detaylar, kıyafetlerin her birine ayrı bir karakter kazandırıyor.

Konforlu bir alışveriş deneyimi için, online mağazamızda aradığınız parçaları kolayca inceleyebilirsiniz. Kategoriler arasında pratik bir şekilde gezebilmeniz, filtreleme yaparak zevkinize en uyan kıyafetleri seçebilmeniz mümkün. Sizlere üstün kalitede hizmet sunabilmek için yapacağınız alışverişte kredi kartı bilgileriniz koruma altında. Kapıda ödeme seçeneği, aynı gün kargo, uygun taksit oranları ve değişim fırsatı da sunulan diğer avantajlardan. Latifa koleksiyonu ile tarzınızı ortaya koymanın şimdi tam zamanı!

Yükleniyor...