Yeni Özel Koleksiyonu ile Latifa

Tarih: 10.03.2023 15:40
Yeni Özel Koleksiyonu ile Latifa
Latifa'nın Yeni sezonu özgür ve enerjik kadınların tercihi olmak için hazır...

Yeni Özel Koleksiyonda Pantolon Modelleri

Hanımlar için Pantolon Modellerini incelemek, onlar arasında karar kılmak ve en azından birini satın almak yıldan yıla daha çok kalıplaşmış bir alışveriş stili olarak göze çarpıyor. Bayanların özellikle iş yaşamında daha çok boy gösteriyor olması ile birlikte pantolon modellerinde de çeşitli seçenekler giderek artan bir ivmeyle hem kataloglara hem de vitrinlere taşınıyor. Gri ve siyah gibi ana renklerin yanı sıra kavuniçi gibi sıra dışı ve yazın coşkusunu yansıtan yeni koleksiyon pantolon ürünleri de mevcut.

Vücuda tam oturan, Bol Paça Kesim Pantolon modelleri özellikle sportif ve özgür bir şekilde hareket eden hanım müşterilerinin bir numaralı tercihi. Önden fermuarlı olan bu ürünlere ek olarak önden bir düğme de eklenmiş durumda. Arkada da iki cebi bulunan bu klasik pantolon ürünleri dar paça konumları ile müşteriler ile buluşuyor. Tamamen yeni olan ve 2018'in tüm havasını yansıtan pantolon etek antrasit ürünleri de son beş yıla damga vuran pantolon çeşitleri arasında gösteriliyor. Kişilerin hem pantolon hem de etek olarak kullanabildiği bu çok yönlü giysiler yeni koleksiyon kategorisinde görücüye çıktı. Beli lastikli olan etek antrasit ürünleri bu özellikleri ile birlikte gündelik yaşam giyimlerine de kolayca uyum sağlıyor.
 

 

Yeni Özel Koleksiyonda Tişört Modelleri

Pudra rengi tişörtler hep aynı renkte tişört giymekten sıkılan müşteri kitlesi için alternatif bir renk seçeneği oluşturuyor. Truvakar kolları sayesinde çok daha naif ve orijinal görüntüler elde edilmesinde de etkin bir estetik algı oluşturmayı başaran bu ürünler her cebe, her bütçeye uygun fiyatları ile de göz dolduruyor. Kendinden simli kumaşlar sayesinde ne kadar giyilirse giyilsin simlerini hep üzerinde tutuyor.

Örme penyeden yapılmış olan yeni nesil tişörtler de hanımların alışveriş listelerine ekleyebileceği diğer ürünler kapsamında değerlendirilebilir. Satış sözleşmesini okuyan müşteriler garanti, iade ve değişim koşullarına dair de ayrıntılı olarak bilgilenebilirler. Önü varak baskı detaylı tişört modelleri de son yıllara damga vuran ürünler. Bu tişörtler istenirse pantolon, istenirse şort ve etek gibi kıyafetlerin üstüne tam randımanlı olarak uyum sağlamayı da biliyor.

 

İlgili Ürünler
Yükleniyor...