Yaz İçin Trendy Kombin Önerileri

Tarih: 15.03.2023 10:51
Yaz İçin Trendy Kombin Önerileri
Yeni sezon hangi trendleri beraberinde getirdi? Bu yaz “şık” olarak niteleyeceğimiz kombinler neler içerecek?

Yaz Dinamizmi Kombinleri Hareketlendiriyor

Yeni sezon mevsime özel, coşku dozu yüksek trendler ve koleksiyonlarla açıldı. Bu yaz kombinlerinizi güncel tutmak için hangi detaylara dikkat etmeniz gerektiğini biliyor musunuz? İşte, sezon koleksiyonlarından ilham alan Yaz Kombin Önerileri!
 

Oversize Yine Başrolde

Trend "daha fazla konfor” olmaya devam ettiği müddetçe kıyafetlerde Oversize Giyim özelliği görmeye devam edeceğiz. Oversize ebat özellikle üst giyim ürünlerinde ve tek parça kıyafetlerde yaz sıcağında terletmeyecek ve sıkmayacak, üstelik trendy bir görüntü yaratacak.

Sadece giyimde değil, omuz ve sırt çantalarında da geniş hacim modası söz konusu. Çok büyük bir çantaya ihtiyaç duymadığınız zamanlar için ise küçük bel çantalarını tercih edebilirsiniz. 90’lardaki popülaritesini son birkaç sezondur yeniden kazanan bu çantalar özellikle tulum gibi tek parça kıyafetlerle şahane bir uyum gösteriyor.
 

Şık ve Rahat: Maksi Boy Elbise

Bu sezonun en yenilikçi parçalarından biri maksi boy Uzun Elbiseler. Sınırları esneten, ezberleri bozan yeni nesil tasarım anlayışlarının karakteristiğini başarılı şekilde yansıtan bu elbiseler zıtlıklardan besleniyor. Elbise şıklığı, eşofman rahatlığıyla bir araya geliyor, şıklıktan ve rahatlıktan ödün vermek istemeyenlere harika bir alternatif sunuluyor.

Maksi Boy Uzun Elbise çeşitlerini rahat babetler, Oxford ayakkabılar veya spor ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz. Özgün sokak stillerinin peşindeyseniz eşofman elbiseleri kombinleme konusunda kendi hayal gücünüzden yardım almaktan çekinmeyin, zira uyumlu bir yapıya sahip bu parçalar, deneysel davranmaya, alışılmamışı denemeye hayli uygun.
 

Yazın Değişmeyen Trendi: Tulum

Yaz Kombin Önerileri onsuz olmaz. Her mevsimi şenlendiren tulumlar en etkileyici gösterilerini yazın sergiliyor. Bol kesim, bu sezonun tulum modellerine hâkim başlıca detay. Tamamen salaş bir görüntü için bu tür tulumları geniş omuz çantalarıyla tamamlayabilirsiniz. Klasik çizgiye yakın bir görüntü için tulumları kemerle birlikte kullanabilir, küçük bir bel çantasını ve bağcıklı babetleri kombine dâhil edebilirsiniz.
 

Yaz Renkleriyle Frekansınızı Yükseltin

Bu sezon gardırobunuzun içini "püfür püfür esen rüzgâr”ı anımsatan "fresh” renklerle doldurun. Gökyüzü mavisi, yaza en çok yakışan renk olan beyaz ve günbatımını çağrıştıracak tonlarda turuncu, koleksiyonlarda hâkimiyeti hemen hissedilen renklerden.
 

Trendleri Uzaklarda Aramayın

Modayı kendi özgün anlayışıyla yorumlayarak kullanan Latifa, trendleri parmağınızın ucuna getiriyor. Sezonun en şık ürünleri için Latifa Yeni Sezon Koleksiyonuna göz atmayı ihmal etmeyin.


 
İlgili Ürünler
Yükleniyor...