Volanlı Parçalar Nasıl Kombinlenir?

Tarih: 20.03.2023 11:17
Volanlı Parçalar Nasıl Kombinlenir?
Volanlı parçalar nasıl kombinlenir? Volanlı parçalar ile hangi parçalar bir araya getirilmeli?

Volanlı Parçalar ile Kombin Yapmak

Sezonun trendlerinden olan volanlar, pek çok parçayı etkisi altına aldı. Üst giyim, etek ve elbise gibi pek çok giyim ürünlerimizde volanların romantik havasını hissediyoruz. Volanın etkilerinden en güzel şekilde yararlanmak, volanlı parçaların ile doğru bir kombin oluşturarak hoş bir görünüm elde etmek mümkün. Peki, Volanlı Parçalar Nasıl Kombinlenir? Volanlı parçalar ile hangi parçalar bir araya getirilmeli?
 
Bu noktada, Volanlı Parçalar ile Kombin yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç ufak detay söz konusu...
 

Volanlı Elbiseler ile Şölen Havası

Tek parça olmasından dolayı kombin yapma sürecini hızlandıran elbiseler, volan detaylarına sahip olması ile kombin oluşturma işini biraz daha önemli kılmaktadır. Volanlı elbiseler ile kombin yaparken o müthiş etkiyi kaybetmemek için parçaları özenle seçmeniz önemli. Bu noktada, seçeceğiniz parçaların, volanlı elbisenizin önüne geçmesine engel olmalı ve bu doğrultuda parça seçimine karar vermelisiniz.
 
Eğer, Volanlı Denim Elbise tercih ediyorsanız, denimin spor yapısını destekleyebilir ve kombinini sade bir spor ayakkabısı ve mini bir çanta ile tamamlayabilir, renkli aksesuarlar ekleyerek volanın enerjisine enerji katabilirsiniz.
 
Volanlı Elbise Seçiminde daha zarif ve şık tasarımlardan yana olacaksanız, volanın romantik etkisine ayak uyduracak parçalar seçmeniz önemli. Bu noktada, seçeceğiniz ayakkabı ve çanta gibi aksesuarların da zarif bir görünüme sahip olması önemli. Dilerseniz, volanlı elbiselerinizi tek bantlı bir topuklu ayakkabı ile kombinleyebilir, küçük bir omuz çantası ile hoş görüntünüzün etkisi arttırabilirsiniz.

Bunun yanı sıra, Volanlı Elbiseler kış sezonuna uyum sağlayan kombinler yapmak mümkün. Sade bir trençkot, volanlı elbiseler ile eşsiz bir uyum yakalayacaktır. Zira, bu konuda elbisenizin renklerinin trençkot ile uyumlu olmasına özen göstermelisiniz. Tercih edeceğiniz elbise açık tonlara sahipse, sıcak tonlarda bir trençkot ile kombinleyerek kusursuz bir görünüm elde etmek mümkün. Dilerseniz, kombininizi yine açık tonlarda topuklu bir bot ile kombinleyerek daha güçlü bir stil oluşturabilirsiniz.
 

Volanlı Etekler ile Doğru Kombinler

Etek her mevsim tercih edebileceğiniz harika parçalardan biri. Bu noktada, Volanlı Etekleriniz ile keyifli bir sonbahar/kış kombini yapabilirsiniz. Volanlı eteğinizin üzerine tek renkten oluşan sade bir kazak ve maksi boy bir kaban çarpıcı bir görünüm elde etmeninizi sağlayacaktır. Söz konusu kombininizi çeşitli botlar ve aksesuarlar ile bir araya getirmek mümkün.

Volanlı elbise ve eteklerin etkisine kapılmak, tarzınıza göre farklı kombinler ortaya çıkarmak için Lafita.com.tr adresini ziyaret edebilir, birbirinden farklı tasarımları detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
 
 
İlgili Ürünler
Yükleniyor...