Tulumlarda Sezon Trendleri Neler?

Tarih: 15.03.2023 11:10
Tulumlarda Sezon Trendleri Neler?
Dinamizm, gizem, doğa… Sezona hâkim bu temalardan hangisi/hangileri sizi yansıtıyor?

Daha İyisi İçin Trendlerden Esinlenin

Kural basit; Stilinizi geliştirmek için güncel trendleri takip etmelisiniz. Gerçek hayat, zengin hayal gücüyle yorumlanıyor, ortaya ilham verici tasarımlar çıkıyor.
Tulum Modelleri güçlü detayların hâkimiyeti altında. "Detay” olarak adlandırıldıklarına bakmayın; etki dereceleri o kadar yüksek ki bütün bir kombinin karakterini tek başlarına belirleyebiliyorlar.
 

Genç ve Dinamik Detaylar

Tek parça olmasından dolayı tulum, tasarımda ve kombinde monotonluk riskine oldukça açıktır. Usta tasarımcılar bu riske karşı, frekansı yüksek ayrıntıları kullanır.

Yeni sezonda enerjisi yüksek ayrıntıları sık sık görüyoruz. Lastikli yapıya sahip paçalar bunlardan biri. Lastikli paça, modele tek başına spor bir stil kazandırmakta, onu gençleştirmekte.

Modeli gençleştirmekten söz açıldıysa denimden bahsetmemek olmaz. Bu yaz şort tulumlarda olduğu kadar, uzun tulumlarda da kot kumaşa bolca rastlayacağız. Kot demek elbette yüksek enerji, spor stil ve gençlik demek. Denim tulumlar bu özellikleriyle özgürlük çağrışımı yapıyor, sokak modasına çok yakışıyor.

Basit bir teknikle büyük fark yaratan verev kesim de tasarımlara enerji dopingi yapan ayrıntılardan. Verev kesime sahip Tulumlar hem klasik hem de spor stiller için kullanılabilir. Sadece aksesuarları değiştirerek aynı modeli geceye de, sokağa da uyarlayabilirsiniz.
 

Etnik Esintiler

Kanıksanmışları bırakıp kalıpların dışına çıkmaya ne dersiniz? Kombine egzotik bir gizem eklemek, sıra dışı şıklığı yakalamanın kestirme yolu. Bu sezon yerel kültürel öğeler, giyim ürünlerine esin kaynağı oluyor.
Etnik desenler, sezon koleksiyonlarının öne çıkan trendlerinden. Farklı kültürler, o kültürlere özgü desenlerle tasarımlarda temsil ediliyor. Yüzyıllar öncesinde oluşmaya başlamış, gelişerek ve değişerek günümüze ulaşan kültürlerin canlı yapıya sahip oldukları söylenebilir. Bu sebeple, tasarımlarda onları temsil eden desenler, yüksek bir enerjiyle dolu. Şahit olunmamış geçmişin etkilerini taşımaları ise onlara gizem katıyor. Etnik desenlerle tasarlanmış modeller yüksek enerjileri, gizemleri ve tarihin bilgeliğiyle oldukça ilgi çekici.
 

Sert Çizgiler

Doğanın görkemi tasarımlara, hayvan desenleriyle geliyor. Kadın modasında özel yere sahip leopar deseni, sezon koleksiyonlarını süslemekte.

Leopar deseni sadece Tulum Modasının değil, kadın modasının her döneminin değişmez favorisi. Avangart kombinler için leopar desenli tulumlar biçilmiş kaftan.

 
İlgili Ürünler
Yükleniyor...