Tarzınızı Öne Koyacak Renkte Pantolonlar

Tarih: 10.03.2023 15:53
Tarzınızı Öne Koyacak Renkte Pantolonlar
Tarzınızı Ortaya Koyacak Latifa Pantolon Modellerini hemen keşfedin! Detaylar blog yazısında...

Latifa Pantolonları

Belden başlayan ve genellikle paçaları ayak bileklerine kadar inen giyeceğe pantolon denir. Boyları uzun kısa, paçası dar geniş, kıvrık, düz olan, binlerce renk seçeneği olan, her bedene, her zevke, kadın, erkek, çocuk her kesime hitap eden, kalıpları farklı, düşük ya da yüksek bel, kot, penye, kumaş, kaşe, yün, kadife türünde birçok kumaş çeşidinde seçeneği bulunur.

Pantolon Çeşitleri

Rahatlığına, şıklığına, giyilecek yerine göre çeşitli renk ve tasarımlarda Kadın Pantolon Modelleri bulunmaktadır. Beli lastikli ve kuşaklı, yumuşak penye kumaştan, kalıbı oldukça rahat, vizon renkte, farklı beden seçeneği ile ilkbahar ve yaz mevsiminde rahatça giyebileceğiniz tarzda bir giysi seçenekleriniz arasında olabilir. Kottan vazgeçmeyenler için, koyu mavi renkte, yüksek bel, önden iki cep, önden tek düğme kapama, İspanyol paça kot, farklı beden seçenekleri ile geniş paça kot sevenler için bir tercih olabilir. Yine kot severler için, farklı beden seçenekleri bulunan, belden lastikli, önden dikiş detayı bulunan, gabardin kumaştan, oldukça rahat, cepsiz, streç kalıp, kısa paça sevenlere farklı bir seçenek olabilir.

Mavi renkte önden ve arkadan iki cebi bulunan, kemerli kullanıma uygun, streç kalıp, normal paça, tişört ya da gömlekle kombinleyip giyebileceğiniz bir başka seçenektir. Gabardin kumaştan, beli lastikli, siyah renkte, ön dikiş detayı bulunan, cepsiz, streç kalıp, kısa paça, farklı beden seçenekleri bulunan, siyah renkten vazgeçmeyenlere güzel bir seçenek. Kumaş sevenler için bir seçenek ise, siyah renk, rahat kesim, önden pileli, yüksek bel, farklı beden seçenekleri ile şık bir görünüm isteyenlerin tercihi olabilir.

Bol Paça Pantolon tercihi olanlar için, mürdüm ya da siyah renkte, pilisoley yani pileli, beli fermuarlı olarak bulabileceğiniz bu çeşit, bol ve rahat giyimden yana tercihini kullananların bir seçeneği olabilir. Siyah renk, İspanyol paça, rahat kalıp, triko merserize kumaş sevenlerin bir tercihi olabilir. Ruby, lucky, lilac, denis, denver, quiet, bety modellerin farklı renk ve bedenlerini bulmak mümkün.

Pantolon Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Vücuda oturan, doğru seçenek alınmalıdır. Üzerine giyeceğin her renge uyan, farklı tişört, gömlek ya da kazakla uyum sağlayan, rahat ve şık olan, mevsimine uygun olan tercihler yapılmalıdır.

 

İlgili Ürünler
Yükleniyor...