Stilinize Göre Desen Seçimi

Tarih: 15.03.2023 11:28
Stilinize Göre Desen Seçimi
Tulum ayrıcalığını, tarzınıza uyan doğru desenlerle güçlendirin. Her stil, farklı özelliklerdeki desenleri gerektiriyor.

Desen Seçimi Kombini Şekillendirir

Bütün, bir araya gelmiş ayrıntılardan başka bir şey değildir. Dolayısıyla, tek başınayken anlam ifade etmeyen, basit gibi görünen detaylar, bütün içinde önemli işlevler üstlenir. Onları, bütün içindeki yerlerine bakarak değerlendirmek gerek.

Desen, tasarımların karakteristiği üzerinde küçümsenemeyecek etkilere sahip detaylardan biri. Özellikle ilkbahar ve yazın en çok aranan parçası tulumlarda seçeceğiniz desen, ortaya çıkacak stili tek başına belirleyebilir. Desenli Tulum Modelleri arasında karar verirken, yaratmak istediğiniz etkiden yola çıkın. Farklı etkiler, farklı stiller anlamına geliyor.
 

Dinamik Stiller

Genç karaktere sahip stillerin öne çıkan özelliği canlı, dinamik yapıları. Tulumlar ile bu tür stiller yaratmak için tercihinizi asimetrik şekillerden oluşan desenlerden yana kullanabilirsiniz. Asimetri, görüntüye hareket katar. Birden fazla renge sahip desenler de dinamik bir tarz oluşturmada yardımcı olacaktır.
 

Gösterişli Stiller

Bunlar abiye konseptindeki ya da bu konsepte yakın tarzlardır. Günlük giyim için genellikle abartılı olarak göründüklerinden, özel organizasyonlarda gündeme gelirler.
Abiye Tulum ile gösterişli bir stil yaratmak için bol detaylı motifler ve canlı renklerden oluşan desenleri tercih edebilirsiniz. Altın sarısı, lacivert, parlak kırmızı gibi iddialı renkler, ihtişam yaratmada tek başına yeterli olabildiği için, birden fazla renk yerine, bu renklerden birinin hâkim olduğu desenler de kullanılabilir.
 

Modern Stiller

Sadelikten şıklık yaratmak, modern stillerin öne çıkan özelliği. Bu tarzda minimalizm, önemli rol oynuyor. Dolayısıyla modern stil denilince akıllara ilk olarak desensiz seçenekler gelmekte.

Bununla beraber, desen kullanarak da modern bir tarz elde edebilirsiniz. Burada önemli nokta, sadelik kuralını çiğnememek. Tek renk ya da en fazla iki renk, minimalist desenler için idealdir. Geometrik şekiller ve yuvarlak formlardan ziyade, köşeli formlar, sık kullanılan modern desen unsurlarından.
 

Geleneksel Stiller

Burada geleneksel stilden kasıt, "belirli bir kültürü doğrudan yansıtan, geçmişten bu yana varlık gösteren”dir. Bu tür bir tarz için tulumlarda, bir kültüre mal olmuş ayrıntıları içeren desenleri kullanabilirsiniz.  
 

Tulumlarda Egzotik Rüzgârlar

Sınırları aşan şıklık için tulumlarda etnik desenleri de tercih edebilirsiniz. Etnik desen kombinlere, gelenekselin gücünü, gizemi ve bilgeliği ekliyor.

Desen konusunda sıra dışı ve şık alternatifler için Latifa koleksiyonlarını inceleyebilir, online mağazamızdan Desenli Tulum Fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 
İlgili Ürünler
Yükleniyor...