Monokrom Giyim Tarzı Nasıl Oluşturulur?

Tarih: 28.03.2023 14:37
Monokrom Giyim Tarzı Nasıl Oluşturulur?
Monokrom giyim tarzı nasıl oluşturulur? Monokrom giyim tarzında hangi renkler tercih edilmelidir? Monokrom kombin nasıl yapılır?

Akıp Giden Bir Stil: Monokrom

Son dönemlerin popüler akımların biri olan Monokrom Giyim Tarzı, tek renk kıyafetlerin kombinlenmesi ile elde edilmektedir. Tek renkten oluşan sanat eserlerinden ilham alan söz konusu moda akımı, eşsiz bir bütünlük elde etmek isteyenlere fazlasıyla hitap ediyor. Monokrom trendi her ne kadar siyah ve beyaz kombinleri akıllara getirse de aslında bu giyim tarzı geniş bir renk yelpazesini kapsıyor.
Peki, Monokrom giyim tarzı nasıl oluşturulur? Monokrom giyim tarzında hangi renkler tercih edilmelidir? Monokrom Kombin Nasıl Yapılır? Uygulaması oldukça zor olan ve bir hayli özen isteyen monokrom stille ilgili bilmeniz gereken detayları sizler için bir araya getirdik...
 

Monokrom Stil Nasıl Uygulanır?

2020 Sonbahar Modasının tercih edilen stilleri arasında kendisine yer edinen monokrom giyim tarzı, pek çok farklı tarza sesleniyor. Zira, monokrom stilde en temel detay bir araya getireceğiniz parçaların renk olarak birbirini tamamlaması ve baştan aşağı akıp giden, kusursuz bir stil oluşturması. Tabii bu, birbiriyle alakası olmayan parçaların bir arada kullanılması gerektiği anlamını taşımamaktadır. Bundan dolayı, monokrom giyim tarzında kombin yaparken hem parçaların hem de renklerin uyum sağlaması başarılı bir Monokrom Stil oluşturmanıza olanak tanıyacaktır.

Kabanlarınızı Monokrom Stile Dahil Edin!

Hem güçlü bir monokrom giyim tarzı elde etmek hem de mevsim şartlarınıza uyum sağlamak adına, Latifa Trençkot çeşitlerini konusu stile dahil edebilirsiniz. Bu noktada, bu sezon monokrom stilde en çok tercih edilen tonlar arasında, sonbaharın sıcak renkleri yer almakta. Kahverengi, bej, ekru gibi doğal tonlar, monokrom stilin vazgeçilmezlerinden.
Dilerseniz, ekru bir kaban içerisine yine ekru tonlarında salaş bir pantolon ve gömlek tercih ederek kusursuz şık bir Monokrom Kombin elde etmek mümkün. Kombinizi tamamlamak için ayakkabı ve çanta seçiminde yine ekru tonlarını kullanabilir veya nude tonları ile nötr bir kombin oluşturabilirsiniz. Bunların yanı sıra, siyah bir kaban içerisine siyah veya gri renklere sahip maksi boy bir elbise tercih edebilir, siyah topuklu bot ve çanta ile asil bir görünüm kazanabilirsiniz.
Monokrom giyim tarzını en iyi şekilde uygulamanız ve zevkinize uyum sağlayan parçalar ile dilediğiniz görünüme sahip olmanız için Latifa.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
 
 
 
İlgili Ürünler
Yükleniyor...