Modada Floral Desen Rüzgârı

Tarih: 31.03.2023 14:51
Modada Floral Desen Rüzgârı
Giydiğinizde kendinizi daha enerjik hissedeceğiniz floral desenli seçeneklere daha yakından bakmaya ne dersiniz?

Floral Desen Nedir?

Baharın ferahlığını ve saflığını simgeleyen çiçek desenleri artık her yerde. Yaşam stilini daha canlı hale getiren bu desenler hem sıcak hem de huzurlu bir hava oluşturuyor. Floral Desenlerin temelini oluşturan minimal çiçek ve yaprak detayları, sıradan bir kombini daha enerjik kılarken klasik stilleri canlandırma görevini üstleniyor.

Son dönemlerde trendlerin ilk sıralarında desenli seçenekleri fazlaca görmekteyiz. Hatta bu desenler arasında puantiye ve çiçek detayları oldukça yer kaplıyor. Çiçekli, yapraklı motiflerle, doğadan adeta küçük bir kesit sunan floral desenler, içinizdeki kıpır kıpır ama bir o kadar da özgüvenli kadını ortaya çıkarma konusunda iddialı. Floral desenlerden güç alacağınız özel bir stil için hangi mevsimde olduğunuzun bir önemi de yok. Çiçekli Elbise ve Tulum Modelleri onları giydiğiniz mevsimi tatlı bir bahar havasına bürümek için hazır. Siz ise birbirinden farklı çiçek desenleri ile size enerjik kombinlerin kapısını açan Latifa’da baş döndürecek parçaları gardırobunuzla buluşturabilirsiniz.

 

Latifa Elbise ve Tulum Modellerinde Floral Detaylar

Yeni Sonbahar-Kış Sezonunda tercih edebileceğiniz parçalardan olan Molly Gipeli Tulum ve Helen Gipeli Tulum, floral desenleri ve farklı renk seçenekleriyle ile göz alıcı bir şıklığa sahip. Kemerli modeliyle özgün bir duruş sağlayan Jazmyn Balon Kollu Elbise de floral desenleri ile öne çıkan seçeneklerden. Uçuşan minik yaprakları anımsatan desenleriyle renkli bir kombin sunan Shayn Pilisoley Elbise yine floral desenlerin öne çıktığı özel bir parça. Fırfır etekli İnes Anvelop Elbise ile volanlı modeliyle göz dolduran Eliza Elbise ise çiçeklerin sımsıcak dünyasına girmeniz için iddialı adaylardan. Kane Elbise, Beyon Dijital Baskılı Elbise, Cover Etek çeşitleri de fark yaratan floral detayları ile başrolde.
 

Stilinize Dinamik Bir Dokunuş Yapmak İçin…

Stilini doğru bir şekilde yansıtmak isteyen kadınlar Latifa kreasyonları ile buluşuyor. Gardırobunuza taze bir soluk kazandıran modeller tüm mevsimlere uyum sağlarken şıklık görevlerini de başarıyla yerine getiriyor. Siz de farklı renkler ve estetik desenler sayesinde pozitif enerjiyi her sezonda ruhunuzda hissedin. Profesyonel gardırop danışmanınız olan Latifa.com.tr, istediğiniz konseptte benzersiz bir şıklık vadediyor. Sizi sıradanlıktan sıyıran ve asil bir görünüm kazandıran tasarımlarla tüm gözleri üzerinize çevirmeye hazır olun.
 
İlgili Ürünler
Yükleniyor...