Mint Yeşili Nasıl Kombinlenir?

Tarih: 31.03.2023 14:46
Mint Yeşili Nasıl Kombinlenir?
Mint yeşiline hangi renk uyar ve mint yeşili nasıl kombinlenir konularını sizler için ele almak istedik...

Mint Rengini En Doğru Şekilde Kombinleyin

Nane şekerinin ferahlığını, nane çayının o sakinleştirici etkisini ve taze nane yapraklarını o mis gibi kokusunu üzerinize taşımaya ne dersiniz? diye sorsak garip karşılamazsınız diye umuyoruz. Zira yeşilin en ferah ve iç açan tonu mint yeşilinden oluşan parçalar, ilk baktığımız an bizde tam olarak bu duyguları uyandırdı. Bundan dolayı, Mint Yeşiline Hangi Renk Uyar ve Mint Yeşili Nasıl Kombinlenir konularını sizler için ele almak istedik. Kusursuz biçimlerle var olan mint yeşilini kombinlemek için sizleri yazımızın devamını okumaya davet ediyoruz…
 

Pastel Tonlar x Mint Yeşili

Mint yeşili, pastelin soğuk tonlarından biri. Bu sebeple başka bir pastel renk, mint yeşili için harika bir eş olacaktır. Latifa elbise koleksiyonunda mint rengi ile tüm beğenileri üzerine toplayan Madew Gipeli Elbise Mint, pastel tonlar ile kombin yapmak için harika bir seçenek olabilir. Dilerseniz, sıcak bir lila tonundan oluşan stiletto ile elbisenize güzel bir akşam kombinine dönüştürebilir, yine aynı lila tonundan çanta ve koyu mor tonlarında desenli bir fular ile stilinizi tamamlayabilirsiniz.
 

Yeşil Ailesi x Mint Yeşili

Eğer Classy elbise gibi mint renkli bir parça tercih edecekseniz ve hangi renkteki tamamlayıcılar ile bir araya getireceğinizi bilemiyorsanız, bizim önerilerimiz arasında yeşilin ailesine başvurmanız olacaktır. Mint Yeşili Elbisenizi, yeşilin tonlarındaki parçalar ile kombinleyerek muhteşem bir monokrom stil yaratabilirsiniz. Hem göz yormayacak hem de oldukça zarif bir görünüm elde etmenizi sağlayacak bu kombinde, koyu yeşil süet topuklu ayakkabılar tercih edebilir, haki tonlarında büyük bir çanta ve yine yeşil tonlarında bir trençkot ile sıra dışı ve şık bir görünüm elde edebilirisiniz.
 

Nude Tonları x Mint Yeşili

Sade, yalın ve özgüvenli bir stil için nude tonlarını tamamlayıcı olarak tercih etmek, güzel bir kestirme yoldur. Gley Nervürlü Elbise Mint ve Valen Pilili Elbise Mint; Latifa yeni sezonun öne çıkan mint parçaları olarak bu yolu çok daha güzel kılacaktır. Baskılı desenlerden oluşan söz konusu elbiseleri kombinlemeniz için bizim tavsiyemiz, nude tonlarına sahip ayakkabı ve çantalar.
Mint elbiseler ile yeşilin en güzel tonuna üzerinizde yer vermek için Latifa.com.tr adresimizi ziyaret edebilirsiniz.
 
İlgili Ürünler
Yükleniyor...