Latifa İlkbahar/Yaz Koleksiyonu Görücüye Çıktı

Tarih: 15.03.2023 10:27
Latifa İlkbahar/Yaz Koleksiyonu Görücüye Çıktı
Yeni koleksiyon, sezonun ruhuyla aynı frekansta, şık parçalar içeriyor. Hemen keşfe çıkın!

Hoş Geldin Bahar!

Koleksiyonların adeta çiçek açtığı dönem, ilkbahar geldi. Sezona özel tasarımlar şekillenirken mevsimin ruhu ve karakteristik özellikleri belirleyici etken olarak rol oynamakta. Görseller üzerinde bahar coşkusu hâkimken, koleksiyonlarda yer alan kıyafet türleri ve kumaş seçimi üzerinde, havanın döneme özel değişken yapısı belirleyici olmakta.
Latifa Bahar Koleksiyonu, içinizi ısıtacak, kıpır kıpır parçalara sahip. Her detayı titizlikle işlenmiş modeller özgün stiller yaratacak.
 

Sezon Trendleri Neler?

Bu sezon koleksiyonlara, gerçek hayat dinamiklerinden ilham alan trendleri hâkim. İşte bunlardan bazıları:
 

Volanla Flamenko Etkisi

Volan detay, koleksiyonlarda sık sık karşımıza çıkıyor. Verev kesilmiş kumaştan yapılan bu süsler eklendikleri modele Flamenko ezgilerinin kıvrak yapısını katmakta. Etek uçları kadar kollarda da volan etkisi söz konusu. Volan manşet ve volan katlı etekle hareketlenmiş kıyafetler bu sezon gardıropların çoğunda kendine yer bulacak.
Etek kısmı volanlı, spor tarza sahip elbiseler babet, terlik ya da sandaletlerle kusursuz bir uyum içinde olacaktır. Bu tür elbiseleri iri parçalı ve birden fazla renkli desenlere sahip aksesuarlarla tamamlayarak tam bir bahar kombini meydana getirebilirsiniz.
 

Bol Kesim Yine Sahnede

Son yılların favorisi bol kesim trendi bu sezon da etkisini sürdürmekte. Geniş hacimli parçalara rağbet, sokak modasının hâkim güç haline gelmesiyle yakından ilgili. Konforun başrolde olduğu sokak stillerinin çoğunda bol kesimli parçalar yer alıyor. Dolayısıyla, sokak modası tasarım dünyasında etkisini sürdürdüğü müddetçe, bol kesimin trendler arasında bulunmaya devam edeceğini öngörmek mümkün.

Mevsime uygun salaş Trençkot çeşitleri, hırkalar ve ceketlerin yanı sıra, bu "geniş hacim” trendi, yarasa kol, balon kol gibi detaylarda da kendini hissettiriyor.
 

Trençkotlar ve Tulumlar

Yaz sıcakları henüz gelmedi, dolayısıyla dış giyim ürünlerine hala ihtiyacımız var. Trençkotlar, serin bahar havasına karşı alınacak en şık önlemlerden biri. Bahar koleksiyonlarını onlarsız düşünmek zor.
Mevsimlik tulumlar da koleksiyonlardaki yerlerini aldı. Renk, desen, kesim gibi ayrıntılar üzerinden yapılan farklılaştırmalarla, sezonla aynı frekansta, her tarza özgü Kadın Tulum Modelleri bulmak mümkün.
 

Genç ve Dinamik: Denim

İlkbaharın taze enerjisi denim kumaşla vücut buluyor. Genç karaktere sahip denim, pantolon ve ceketlerin yanı sıra, tulum ve trençkotlarda da bu sezon sık sık kullanılmış.
 

İlgi Çekici Detaylar

Latifa İlkbahar-Yaz Koleksiyonunda keşfedilecek çok şey var. Güncel trendler, rafine estetik algılarıyla yorumlanarak kullanılıyor, bunun doğal sonucu olarak ortaya özgün tasarımlar çıkıyor. Asimetrik boy, verev kapama, etnik desen gibi ayrıcalıklı detaylarla hareketlenmiş modellerin arasında gezinirken yeni stiller için ilham alacaksınız.
 
İlgili Ürünler
Yükleniyor...