Kadın Giyimde Kış Trendleri

Tarih: 13.03.2023 16:27
Kadın Giyimde Kış Trendleri
Latifa Yeni Sezonu kış modası her zamankinden daha iddialı tarzları kıyafetlere taşıyor. Detaylar blog yazımızda.

Kadın Giyim Kış Modası

Bir önceki yıldan hayli farklı bir çizgiye sahip olan Yeni Sezon bir hayli cesur ve iddialı. Bu yılın kadın giyim modasının en ayırt edici özelliği geniş kesimler. Trençkotlardan pantolonlara her parça bu sene bol ve rahat. Pantolonlarda bol paça ve geçmişten izler taşıyan İspanyol paça oldukça revaçta. Nostalji rüzgârları sadece pantolon paçalarında esmiyor. Kış trendlerindeki kadın giyim modasına 80’li yıllar damgasını vuruyor. 80’lerin karakteristiğini belirleyen pek çok detaya bu sene de rastlıyoruz. Marka logolarının iri puntolarla hazırlanmış dijital baskıları da bu yıl kıyafetlerde sıkça görülmekte. Bu baskılar marka sadakatini yansıtmanın yanı sıra son trendleri yakalamanızı da sağlıyor.
 

Trend Renkler

Mor ve tonları bu senenin trend parçalarında yaygın şekilde görülüyor. Yaratıcılık, farkındalık ve mistisizmin sembolü olan morla birlikte bordo da son yılların Kadın Modasını yansıtan giyim ürünlerini renklendiriyor. Bordo, kombinasyonun tarzına göre ağırbaşlı bir görüntü yaratabileceği gibi genç ve dinamik bir imaj da sağlayabilir. Bu yıl baştan aşağı her parçada bordo renkli modeller bulmak mümkün. Kahve tonları ise ahşap sıcaklığını kıyafetlere taşıyor.
 

Latifa Kış Koleksiyonu

En son giyim modasında minimal çizgilere pek rastlanmıyor. "Büyük”, "geniş”, "bol” ve "kalın” bu son yılın anahtar kelimeleri.  Geniş manşetli kollar bu sene gömleklere, bluzlara ve trençkotlara modern bir hava katıyor. Özellikle eteklerde ve kap ceketlerde kalın kemerler çok tercih edilen aksesuardan. Yarasa kol, geniş parçaların hakim olduğu yeni koleksiyonlarında gördüğümüz detaylardan. Maskülen bir havaya sahip geniş yakalar ve hakim yakalar bulundukları parçaları dikkat çekici kılıyor. Pilili etekler bu yıl en sık rastladığımız etek modeli. Uzun ve midi kalem etekler de geçmişe ait esintileri günümüze taşıyor. Balon etekler ise sıra dışı bir çizgi yakalamak isteyen kadınların bu seneki yardımcılarından. Kadın Kış Koleksiyonunda gömleklerden eteklere hemen hemen her parçada asimetrik kesimler görülebiliyor. Asimetrik kesim, genç ve dinamik bir stil oluşturmada adeta sihirli bir dokunuş.

 
İlgili Ürünler
Yükleniyor...