İkonik Bir Stile Ne Dersiniz?

Tarih: 31.03.2023 13:52
İkonik Bir Stile Ne Dersiniz?
Latifa yeni sezon koleksiyonunun pek çok parçasında bulabileceğiniz söz konusu unsurlar sizleri retro kombinler yapmaya davet ediyor...

Tarzınıza Retro Bir Dokunuş…

Son dönemlerin en popüler akımlarından olan Retro Giyim Tarzı, ikonik bir stil elde etmek ve geçmiş dönemin o eşsiz havasını bugünlere taşımak isteyenler için eşsiz bir seçenek. Belirli dönemlerin en dikkat çeken parçalarının yeniden moda olması olarak ifade edilebilen bu akım, dantel, güpür, fırfır, pilise gibi bazı temel detaylara sahip parçaları aynı çatı altında bir araya getiriyor. Bu noktada, Latifa Yeni Sezon koleksiyonunun pek çok parçasında bulabileceğiniz söz konusu unsurlar sizleri Retro Kombinleryapmaya davet ediyor.
 

Ann Brodeli Elbise

Güpürlü tasarımı ile retro bir görünümün kapılarını açan Ann Brodeli Elbise, somon rengi ve baştan aşağı düğmeleri ile sizleri 50’lerin modasına götürüyor. Oldukça zarif bir elbise olan Ann Brodeli, topuklu ayakkabılar ve bir çanta ile dilediğiniz retro tarzı elde etmenizi sağlayacaktır. Dilerseniz, takılar ile bir araya getirebileceğiniz söz konusu elbiseyi, özel davetlerde tercih edebilir, şık ve asil görünümünüz ile çevrenizdekileri büyüleyebilirsiniz.
Ann Brodeli elbiseyi kombinlerken, seçeceğiniz parçaların renk ve tasarımlarını göz önünde bulundurmanız oldukça önemli. İstediğiniz tarzı en etkili şekilde oluşturmak için elbise ile tercih edeceğiniz ayakkabı ve çantaların da en az elbise kadar zarif olmasına dikkat etmelisiniz. Somon rengi mini topuklu bir ayakkabı ve somon rengi mini çanta ile kombinleyebileceğiniz bu elbiseyi, inci takılar kullanarak tamamlamanız mümkün.
 

İnes Anvelop Elbise

Minimal çiçek desenleri, neredeyse her dönemin en trend parçaları olsa da günümüzde söz konusu desen daha çok retro giyim tarzına hitap ediyor. Bu noktada, küçük çiçek desenleri, fırfırları ve biçimi ile İnes Anvelop Elbise, retro stille harika bir uyum yakalıyor. Sarı ve siyah olarak iki farklı renk tonuna sahip olan elbiseyi dilerseniz yaz aylarında sandalet ve hasır terlikler ile kombinleyebilir ve yine hasır omuz çantaları ile bir araya getirebilirsiniz. Dilerseniz de, topuklu bir ayakkabı ve sade bir çanta ile birlikte kullanabilirsiniz. Hem organizasyonlarda hem de günlük yaşantınızda tercih edebileceğiniz İnes elbise, retro tarzı uygulamanız noktasında yanınızda.
 
İlgili Ürünler
Yükleniyor...