Gardırobunuzda Mutlaka Bulunsun: Moon A Pileli Tulum

Tarih: 31.03.2023 15:51
Gardırobunuzda Mutlaka Bulunsun: Moon A Pileli Tulum
Şehirli kadının gezilerine tek parça şıklığı ile eşlik eden Latifa’nın iddialı Moon A Pileli Tulumu ile tanıştınız mı?

Tulumun Asaleti…

70 ve 80 yıllarında kadınların şıklık yarışlarına önderlik eden Tulum Modelleri günümüzde de aynı ünüyle modada var olmayı sürdürüyor. Ofis şıklığından özel davetlere kadar uzanan geniş bir kullanım alanı sunan tulum çeşitleri, giysi dolaplarında her zaman kurtarıcı bir parça konumunda. Pek çok tarza uyum sağlayan, çoğu trende ilham veren ve istenilen konsepte kolayca bürünebilen tulumları giyerken için bazı küçük kombin detaylarını bilmeniz şıklık yarışında öne geçmeniz için yeterli.

Stilinizi baştan yorumlamak için tulumlardan alacağınız gücün farkında olan Latifa, koleksiyonunda bulunan birçok tulum modeline bu vesileyle hayat vermiş durumda. Autumn & Winter 22/23 koleksiyonunun öne çıkan parçası Moon A Pileli Tulumda bunlardan biri. Stil tercihinize göre 3 renk olarak satışa sunulan bu özel tulum, içinizdeki çoşkulu ama bir o kadar şık olan ruhu yansıtmanız için fuşya rengi ile karşınıza çıkıyor. Diğer seçenek ise bej renginin asaletini barındırıyor. Sadeliğin ve garanti şıklığın gücünü yaşamak isteyenler için bej renkli Moon A Pileli Tulum ideal bir kıyafet adayı. Yeşil renkli 3. alternatif, doğanın pastel tonlarını çok seven enerjik yapılı kadınlar için özel bir stili karşılıyor.
 

Moon A Pileli Tulum Fuşya Kombin Önerileri

Çok canlı bir tona sahip olan Moon A Pileli Tulum Fuşya’yı koyu renk tonlarla kombinleyerek alımlı ve ciddi bir duruş yakalayabilirsiniz. Fuşya kombininiz için koyu renkli makyaj tonlarını seçmek gözleri mutlaka üzerinize çevirecektir. Fuşya tulumunuzun altına neon turuncu ya da neon yeşil renklerde bir stiletto çok uygun olacaktır. Kombininizi nötrleme adına nude, deve tüyü, pudra pembe ya da bej gibi renklerde ayakkabılara yönelebilirsiniz. Dış giyim için fuşya rengi ile en garanti şıklık siyah renkle sağlandığını biliyoruz. Siz dilerseniz gri, beyaz, camel gibi trençkotlarla Moon A Pileli fuşya tulumunuzu kombinleyip renkleri kolay bir şekilde dengeleyebilirsiniz. Tulumlar ile top küpelerin çok yakıştığını da ek bilgi olarak burada belirtmek isteriz. Burada, gösterişli sallantılı küpelerden kaçınmanızı salık verebiliriz. Tulumunuzun alımlı fuşya rengi nedeniyle sallantılı küpeler seçerken daha minimal stillerde karar kılmanız önerilir.
 

Moon A Pileli Tulum Bej ve Yeşil İçin Öneriler

Daha dengeli ve çabasız bir kombin isteyenlerin nokta atışı çözümü olan Moon A Pileli Tulum Bej Latifa’nın gözde ürünlerinden. Sade bir şıklık vadetmesi onu istediğiniz aksesuarlar kombin edebileceğiniz anlamına geliyor. Tek bir renkle yapılan monokrom kombinler için ideal bir seçenek olan bu özel tulum nude tonlarında bir topuklu ayakkabıyla kolayca kombin yapılabiliyor. Genellikle tüm koyu tonlara uyum sağlayacak olan bej renkli tulumunuzu uzun kap ceketlerle, trençkotlarla kombin yapma şansına sahipsiniz.

Gold, turuncu, sarı, kahverengi ve beyaz renk tonlarıyla oldukça gösterişli kombinlere imza atan Moon A Pileli Tulum Yeşil enerjik hissetmeyi seven kadınların gözdesi. Dikkatli kullanılmadığında sizi rüküşlüğe götürebilecek olan bu özel renkli tulumu dikkatli kullanmakta yarar var. Risksiz bir kombin için tulumunuzda siyah aksesuarları ve siyah dış giyim ürünlerini tercih edebilirsiniz. Bahar ayları için kombininizi yeşil, sarı ya da bej tonlarında ayakkabılarla takım yapabilir, stilinizi daha sade bir görünüme bürüyebilirsiniz.
 
İlgili Ürünler
Yükleniyor...