Dökümlü Elbiselerle Hangi Stilleri Yaratabilirsiniz?

Tarih: 15.03.2023 12:22
Dökümlü Elbiselerle Hangi Stilleri Yaratabilirsiniz?
Sezon trendlerinden dökümlü elbiseler, birçok konsepte başarıyla eşlik edebilir.

Dökümlü Elbise Trendini Iskalamayın

Konforu ve şıklığı bir araya getirmek, yeni nesil tasarım anlayışlarının ortak hareket noktası. Bu odak ekseninde hareket eden akımlar, salaş parçalara olan rağbeti artırdı.

Bu sezonun öne çıkan trendlerinden biri, dökümlü elbiseler. Kendilerine özgü karakterleriyle, özgün bir stilin peşinde olanlara, zarif bir dünyanın kapılarını açıyor onlar. Üstelik son derece kullanışlılar. Dökümlü Elbise Modellerini hayatın her anına ve alanına dâhil edebilirsiniz.
 

Sokakta Dökümlü Elbiseler

Onlara bu sezon sokaklarda sık sık rastlayacağız, çünkü sokak modası ve dökümlü elbiseler, aynı kuralla şekilleniyor; şıklığın ve konforun bir araya gelmesi.

Sokak Modası içinde etkisini yitirmeyecek salaş stil trendinin ihtiyaçlarını, dökümlü elbiseler son derece başarılı şekilde karşılayabiliyor. Kombin için düşünme zahmetine girmeden salaş bir şıklık meydana getirmek için dökümlü elbiselerden yardım alabilirsiniz. Üstelik sadece detayları değiştirerek istediğiniz stili oluşturmanız mümkün. Ayakkabı, çanta ve takılarda spor karaktere sahip parçalarla spor bir kimliğe bürünebilen dökümlü elbiseler, klasik parçalarla da klasik tarza uyumlanacak.
 

Ofiste Dökümlü Elbiseler 

Klasik stildeki tamamlayıcılarla bir araya geldiklerinde onları ofis için de kullanabilirsiniz.
Dökümlü yapının salaş etkisini hafifletmek için kemerden yardım almanız mümkün. Kemerli kullanım, görüntüyü spordan klasiğe dönüştürme gücüne sahiptir. Bunun yanı sıra, hâkim yaka gibi sert karakter özelliklerine sahip detaylar da, dökümlü elbiseleri ofis ortamına uyarlayabilir.

Ofis için kullanacağız dökümlü elbiselerde açık renk tonları kullanmaya özen gösterin, zira koyu renkler dökümlü formla bir araya gelince ofise uygun olmayacak kadar gösterişli etkiler yaratabilir.
 

Şık Davetlerde Dökümlü Elbiseler

Kısa veya Uzun Dökümlü Elbiselerin boy gösterebileceği bir diğer yer, şık davetler. Işıltılı detaylar eklendiği takdirde, sade ve şık organizasyonlarda bu elbiseler, abiye etkisi yaratabilir.

Bunun için, kemer gibi detaylarında parıltıya sahip, canlı renklerdeki modelleri tercih edebilirsiniz. Latifa Elbise modeline daha fazla hareket katmak ve abiye etkisini güçlendirmek için göz alıcı takılardan yardım almaya da açık olun. Kendinden parıltılı abiyelerde rüküş görüntüye sebep olabilecek kadar ihtişamlı takılar, bu tür dökümlü elbiselerde sıkıntı yaratmayacak, aksine, ihtiyaç duyulan görkemi sağlayacaktır.

 
İlgili Ürünler
Yükleniyor...