Daha Koyu, Daha Net, Daha İddialı…

Tarih: 28.03.2023 16:25
Daha Koyu, Daha Net, Daha İddialı…
Yeni sezonda siyah rengin asaletini konuşuyoruz. Siyah renkli Latifa parçalarına gelin beraber göz atalım.

Siyahın Asaletini Üzerinizde Hissedin!

Siyah aslında pek çok anlamı taşısa da, genel olarak gücün, asaletin, özgüvenin ve gizemin bir sembolüdür. Bu noktada sizler, kombinlerinizde siyah renge ağırlık vererek içinizdeki gücü ortaya çıkarabilir, özgüvenli ve asil bir duruş sergileyebilirsiniz. Hem günlük yaşantınızda hem de özel davetlerde sık sık tercih edebileceğiniz siyah Latifa parçalarını sizler için bir araya derledik…
 

Lavin Biyeli Tulum

Özel bir davet, şık bir organizasyon ya da küçük bir kutlama… Böyle günlerde şık olmanız gerekiyor biliyoruz. Fakat bu konudaki kurtarıcınızı da çok iyi biliyoruz: Lavin Biyeli Tulum. Jakarlı kumaşı, simsiyah rengi, gömlek yakası, kemer detayı ve bol paçaları ile oldukça iddialı bir parça olan söz konusu tulum, göz alıcı bir görüntü oluşturmanız gereken anlarda yanınızda olacaktır. Siyah yüksek topuk stiletto, mini bir omuz çantası ve parlak taşlara sahip takılar ile eşsiz bir kombin oluşturacak Lavin tulum, her adımınızı özgüvenli atmanızda en büyük destekçiniz.
 

Saymen Elbise

Siyah hangi parçada olursa olsun zengin bir imaj çizer. Siyaha bir de gold detaylar eşlik ediyorsa, işte o zaman ihtişam kapınızı çalar. Boydan boya gold düğmeleri ve gold tokalı kemeri ile Saymen Elbise, Latifa elbise koleksiyonundan tercih edeceğiniz en şık siyah parçalardan. Bu noktada, siyah, nude, gold gibi topuklu ayakkabılar ile Siyah Elbise Kombiniyapmanız ve kombininizi minimal takılar ile desteklemeniz mümkün.
 

Harris Trençkot Siyah

Trençkot modellerinin güçlü bir stili temsil ettiği artık aşikar. Eğer, o kap bir de siyah renge sahipse stilinizle yankılanacağınız kesin. Geniş yakalara sahip ve spor cep detayı bulunan Harris Trençkot, en şık kombinlerden en spor kombinlere hemen hemen her tarza hitap edecektir. Jean pantolon, sade bir bluz ve spor ayakkabılar ile yapacağınız günlük bir stilde, Maksi Boy Elbise ve topuklu ayakkabılar ile oluşturacağınız göz alıcı bir stilde söz konusu trençkotp, sizlere eşlik edecektir.

Asaletinizden söz ettirmeye hazırlanın! Latifa.com.tr adresinde siyahın en güzel tonlarından oluşan parçalar sizleri bekliyor…
 
 
İlgili Ürünler
Yükleniyor...