Bahara Yenilenerek Girin

Tarih: 14.03.2023 10:43
Bahara Yenilenerek Girin
Tulum gibi ilkbahara çok yakışan kıyafetlerin yenileriyle gardırobunuzu yenileyin.

Yeni Kıyafetlere Yer Açın

Bu yıla girerken, yeni bir yılın başlangıcından ilham alıp yeni kararlar aldınız mı? Aldıysanız, o kararları uygulamaya soktunuz mu?

Büyük ya da küçük değişimler için birçok insan yeni yılın gelişini fırsat bilir fakat çoğunluk, 31 Aralık gecesi aldığı kararları 1 Ocak itibariyle unutur. Bunda pek çok şeyle beraber dönemin özellikleri de etkili. Değişen şeyin sadece tarihteki rakamlar olduğu bir dönem, büyük değişimler için gerekli "aktivasyon enerjisi”ni sağlayamıyor. Yeni yılın ilk günü sabah uyandığınızda, bir önceki günden farklı hiçbir şey söz konusu olmuyor.

Değişim için dışsal faktörlerden teşvik alma ihtiyacı içindeyseniz, gerçekten ilham verebilecek, gerçek dışsal değişimleri kullanın. Mesela mevsimler değişimler… Doğanın canlanıp yenilendiği ilkbaharın çevre üzerinde yarattığı etkiler, serotonin gibi hormonların salgılanmasını uyararak beden ve zihin üzerinde değişimler yaratır. Bundan faydalanın. Büyük bir değişim ihtiyacı içinde olabilirsiniz. Bunu gerçekleştirme cesaretini bulamıyorsanız, küçük adımlarla başlayın. Çevre ve zihin arasındaki interaktif ilişkiyi kullanın. Büyük değişimler için gerekli olumlu ve cesur zihin durumunu yaratmak için dış görünüşünüz gibi dışsal faktörleri değiştirmekle işe başlayabilirsiniz.
Yenilenmiş bir gardırobun kadınlar üzerindeki tazeleyici etkisi büyüktür. Dolabınızı bahara hazırlayın. Sezonun trend Tulum Modelleri, bluzlar, mevsimlik hırka, ceket ve yelek çeşitlerini incelemek için zaman ayırın. Geçen yazdan kalma kıyafetler arasında hala giymekten bıkmadıklarınız varsa, onları sahneye çıkarın. Onların yanına yenilerini de eklemeyi ihmal etmeyin.

Sezon koleksiyonlarını incelerken geniş bir bakış açısı kullanmayı ve ön yargılarınızı eşiğin dışında bırakmayı deneyebilirsiniz. Bu, yeni tarzlar keşfetmenize imkân tanır.  Yeni bir tarz, içinizde sizin bile varlığının farkında olmadığınız yönlerinizi açığa çıkarabilir. Kendinizi keşfetmek, değişim için rasyonel düşünerek daha makul ve uygulanabilir planlar yapmanızı sağlayacaktır.
 

Tulumlar Bahara Çok Yakışıyor

Mevsimlik giysiler arasında en popüler olanlar kuşkusuz tulumlar. Bayan Tulum Modelleri 2023 yılı ilkbahar/yaz sezonunda hayvan desenleri ve floral desenlerle canlı, dinamik. Geniş paça ve gömlek yaka sezonun tulum trendleri arasında en çok göze çarpanlardan. Bahar alışverişiyle, en az birkaç farklı model tulum edinmek, kısa sürede şık kombinler oluşturmanız gereken durumlarda kolaylık sağlayacaktır.
 
İlgili Ürünler
Yükleniyor...