Bahar Havasını Kombinlere Yansıtın

Tarih: 14.03.2023 11:28
Bahar Havasını Kombinlere Yansıtın
Şık detaylarla bahara özel özgün stiller meydana getirebilirsiniz. Deyalar Latifa Blog yazımızda.

Mevsimin Özelliklerini Dikkate Alın

Yılın en kıpır kıpır dönemi başladı. Sezon trendleri dikkate alınarak yapılan Bahar Kombini Önerilerine kulak vermeniz trendy ve şık bir stille günlük giyimi renklendirmenizi sağlayacaktır.
Geçiş mevsimi olmasından dolayı, ilkbaharın karakteristik özelliği değişken hava. Bir gün içinde dört mevsimi yaşamak, sıradan bir bahar günü için son derece olağan. Sabahki kış ayazını, öğlen yaz sıcağının takip edebileceği ilkbahara özel kombinlerde önce bu durumu gözetmelisiniz.
 

Trençkot ve Ceket Olmadan Olmaz

Mevsim özellikleri sebebiyle, dışarı hırka ve ceket almadan çıkmak, aniden bastıran serin havada korunmasız kalmak anlamına gelecektir. Trençkot ve ceketler sıcak tutma işlevi haricinde, şık görüntüleriyle kombini şenlendirme özelliğine de sahip. Son birkaç sezonun en baskın trendi "oversize”, hırkalarda neredeyse olmazsa olmaz nitelik durumuna geldi. Diz altına kadar gelen uzun ve geniş hacimli hırkaları jeanlerle birlikte kullanmak spor bir şıklık meydana getirecektir. Uzun hırka ve uzun etek ikilisi ise salaş ve özgün bir stil için yeterli olabilir.
 

Uzun Gömlek Trendi

Oversize modasını sezonun gömlek koleksiyonlarında da gözlemlemek mümkün. Yapı itibariyle spor olan bu modeller, kemer ve kuşak gibi aksesuarlarla birlikte kullanıldığında klasik kombinlerde de boy gösterebilir. Bu tür bir kullanımla uzun gömlekleri özellikle ofis giyime oldukça uygun hale getirebilirsiniz.
 

Tulum Şıklığı

Mevsimlik Tulumlar, baharlık kıyafetlerin yer aldığı gardıroplarda mutlaka bulunmalı. Her tarza kolayca uyum sağlayabilme yeteneğine sahip tulumları topuklu ayakkabılarla ofiste, spor ayakkabılarla sokakta kullanabilirsiniz. Tulumları tamamlamak için geniş hacimli çantaları tercih edebilirsiniz.
 

Botları Kaldırmak İçin Henüz Erken

Hem mevsim bol yağış içerdiğinden hem de botlarla meydana getirebileceğiniz kombin stilleri çok fazla olduğundan, onları hemen kaldırmayın. Yazlık karaktere sahip giysileri, kışa özgü bir parça olan botlarla tamamlamak kontrastın gücünden beslenen bir şıklık oluşturacaktır. Grunge stile sahip bot modelleri, bu tür bir kombin içinde asi ve genç görünüm meydana getirme potansiyeline sahip.
 

Tek Parça Maksi Boy Elbise Yeter

Bahar Kombini Önerileri elbisesiz olmaz… Hiçbir zaman demode olmayacak, sokak modasının gözdesi bir kombin; elbise ve ona uygun aksesuarlar... Elbiseleri spor tarz için değil, casual tarz için de kullanabilirsiniz. Blazer ceket, stiletto, fular gibi parçalarla birlikte kombinlendiğinde, Latifa Elbise modelleri anlamının dışına çıkacak, klasik çizgide şıklık meydana getirebilecektir.
 
İlgili Ürünler
Yükleniyor...