2022/23 Sonbahar Kış Trendleri

Tarih: 31.03.2023 14:53
2022/23 Sonbahar Kış Trendleri
Bu kış modasında sıcacık ama asil giyim kombinlerini sahnede göreceğiz. Peki hangi parçalar ve hangi renkler trendleri zorlayacak?

2022-2023 Sonbahar Kış Modasını Keşfedin!

Belki yeni bir tarza merhaba diyeceğiniz, gardırobunuza taze bir soluk getirecek 2022/23 sezonu açıldı. Peki, 2023 Moda Trendleri içerisinde sizi neler bekliyor? Trend alarmı veren kıyafetler nedir? Bunlara sizinle beraber bir bakış atmak istiyoruz. Geçen sonbahar/kış kreasyonlarının pandemi nedeniyle biraz ivme kaybettiği hepimizin gözlemlediği bir durum. Bu süreçte sokak stilinde daha salaş, çabasız ve biraz iddiasız kıyafet tasarımları gördük. Yeni sezonda moda sahnelerinin eski potansiyeline dönmesiyle birlikte tasarımcılar yüksek bir enerjiyle hazırladıkları ürünleri görücüye çıkarmaya başlıyorlar. Şimdilerde, çabasız kıyafetler yerini daha derli toplu tasarımlara bırakırken parlak kumaşlar da hak ettiği değere yeniden kavuşmanın sevincini yaşıyor.

Kadın Giyim Modası bu canlanma hareketinden payını en çok alan bölüm. Geçmişin şehirli ve modern kadınına göz kırpan, onu cesur renklerle ve fark edilir desenlerle günümüzün modasına taşıyan yeni sezon, Latifa kadınlarının kombinlerinde de çokça karşımıza çıkıyor. Yeni sen, #NewYou mottosuyla sıradanlıktan uzak, göz alıcı yeni bir sezona daha kapı açan Latifa, 2023 moda trendlerini optimum derecede karşılıyor. Gardırobunuza zengin ve daha karakteristik bir aura kazandıran yeni koleksiyonda sezonun renkli ve iddialı parçaları ön planda.

 

2023 Sonbahar Kış Renkleri

Bu sezonda özgürlük ve hareketlilik oldukça söz sahibi. Fiziksel aktivitelerin başladığı bu dönemde sıcak renklerin ve doğadaki renk paletlerinin enerjisini yoğun bir şekilde hissedeceğiz. Floral desenler, bel vurgusu ve volan detayları maksi boy elbiselerin asaleti içerisinde kendine bir yer buluyor. Asimetrik kesimler bu sezon da çok moda. Rahat bir şıklık sunan elbiselerde pli, brit, fırfır, dijital baskı, gipe, kemer, büzgü, dik yaka, fermuar, drape gibi ayrıntılar asil ama göz yormayan bir stil sağlıyor. Ve tulum… Son yılların gözdesi Kadın Tulum Modelleri 2023 sezonunda da sahnede. Zarafeti ve gücü aynı potada harmanlayan Latifa tulumları, tek parça şıklığın elçisi konumunda. Kemerlerle ve büzgülü manşetlerle desteklenen bu tulumlar içerisinde kendinizi oldukça konforlu hissedebiliyorsunuz. Şehirli kadına ferah bir giyim şansı tanıyan tulumlar, gittiğiniz her yeri, gözlerin üzerinize çevrildiği bir podyum havasına bürüyor.

2022/2023 Trençkot Modelleri

Sonbahar/kış sezonunun serin havalarına karşı, şık duruşunuzu ve tarzınızı bozmadan vücut korumanızı sağlamanız çok kolay. 2023 Trençkot Modelleri tüm konseptlerinize kolayca uyum sağlıyor ve sizi sokak stilinin odağına konumlandırıyor. Toprak tonlarının, sıcak renklerin ya da garanti bir şıklığa imza atan tok siyah rengin baskın olduğu yeni sezon için rahatlıkla "daha konforlu" tanımını kullanabiliriz. Çünkü Latifa koleksiyonunda da gördüğümüz üzere bu sezonda dökümlü Trençkot çeşitleri başrolde. Bahsi geçmişken, yeni sezon için Harris Trençkot modelimizden ilham alabilirsiniz. Online alışverişin rahatlığıyla onu kolayca satın alıp yeni sezona hemen adım atmanız da söz konusu. 
 

Yeni Sezonda "Yeni Sen”le Tanış!

Latifa yeni sezonunda, yeni trendler ışığında hazırladığımız yeni kreasyonumuzu beğeninize sunuyoruz. Bu koleksiyon, sizleri içinizdeki "yeni sen”i keşfetmeye davet ediyor. Etki alanı güçlü, cesur, özgüvenli ve şıklık yarışında en önde bir sen, yani "yeni sen”i oluşturmak için burada her detay hazır. Profesyonel stilistlerce hazırlanan özel tasarımlarımız, mevcut olan tarzınızı sınırların ötesine taşıma görevini başarıyla yerine getiriyor. Şimdi sıra sizde… 
 
İlgili Ürünler
Yükleniyor...