1 Tulumla 4 Farklı Stil...

Tarih: 28.03.2023 14:48
1 Tulumla 4 Farklı Stil...
Latifa Based Tulum ile nasıl 4 farklı giyim tarzı oluşturulur?

Tulumunla Farkını Ortaya Koy!

Tek parça ile kusursuz bir görünümün peşinde olanlara fazlasıyla hitap eden tulum, hem gündelik yaşamın hem de özel davet ve organizasyonların aranan ismi. Keyifli kombinlenmesi, şık ve özenli bir imaj çizmesi ile sık sık tercih ettiğimiz tulumlar bizlere pek çok farklı stilin kapısını aralıyor.
Bu noktada bizler, Latifa yeni sezonun en dikkat çeken parçası Based Hakim Yaka Tulum Siyah ile nasıl 6 farklı stil elde edilebileceğini göstermek istiyoruz. Önden düğmeleri, kuşağı ve kol ve paçalarında bulunan detayları ile ince ince tasarlanmış olan söz konusu tulum, hem spor hem de şık kombinlerinizde tercih edebileceğiniz parçalardan. Peki, Based tulum ile nasıl 4 farklı giyim tarzı oluşturulur?
 

1.Feminen Giyim Tarzı

Daha estetik, daha kadınsı, daha güçlü... Neredeyse her dönemde popülerliğini koruyan Feminen Giyim Tarzı, farklı biçimlerde kombinlense de, günümüzde genel olarak iddialı bir stilin yansıması olarak karşımızı çıkıyor. Bu noktada, Based tulum ile feminen bir giyim tarzı elde etmek için birlikte kullanacağınız parçaların zarif ve şık olması oldukça önemli. Örneğin, söz konusu tulum ile yüksek topuklu bir stiletto ve mini bir çantayı kombinleyerek dilediğiniz şık ve güçlü stil oluşturabilirsiniz.
 

2.Maskülen Giyim Tarzı

Keskin ve sert hatlarıyla çok daha güçlü bir imaj yaratmak isteyenlerin büyük bir ustalıkla kombinlerine uyarladığı Maskülen Giyim Tarzı, son dönem kadınlarının en çok tercih ettiğini stiller arasında yerini alıyor. Sokak modasının vazgeçilmezi olan bu tarzı, Based tulum ile elde etmek ise oldukça kolay. Önden düğmeli yapısı ve biçimi ile maskülen giyim tarzına fazlasıyla yakışacak olan söz konusu tulum, oxford ayakkabılar, oversize kabanlar ve büyük boy çantalar ile bir araya getirilerek maskülen stili yansıtabilir.
 

3.Urban Giyim Tarzı

Dinamik, hareketli, genç... Sneaker ayakkabıların sokaklara inmesiyle son zamanlarda sık sık gördüğümüz Urban Giyim Tarzını Based tulumla elde edebilirsiniz. Beyaz bir sneaker, sırt çantası, renkli çoraplar, iddialı takılar ve salaş bir trençkot ile bir araya getirebileceğiniz söz konusu tulum, urban bir stil etmenizi sağlayacaktır.
 

4.Monokrom Giyim Tarzı

Moda akımları arasında en trendlerden biri olan Monokrom Giyim Tarzı, tek renkten oluşan muhteşem bir görünümü temsil ediyor. Bu noktada, Based tulum ile monokrom bir giyim tarzı elde etmek için birlikte kullanacağınız parçaların siyah ve tonlarında olmasını sağlayabilirsiniz. Siyah maksi boy bir kaban, siyah postal veya çizme ve siyah bir çanta söz konusu tulumla monokrom bir stil elde etmeniz için yeterli olacaktır.
Dilediğiniz zaman pek çok stile sahip olacağınız Based siyah tuluma Latifa.com.tr adresinden sahip olabilirsiniz.

 
İlgili Ürünler
Yükleniyor...