Volanlı Etekle Güz Romantizmi!

Tarih: 16.03.2023 10:53
Volanlı Etekle Güz Romantizmi!
Sonbaharın melankolik ruhuna, volanlı etek romantizmi çok yakışıyor. Detaylar Latifa blog sayfasında...

Sonbahar İçin Volanlı Etek Kombinleri

Kumaşın verev kesilmesi gibi basit bir detay onu var ediyor ama bu basit detay, görüntü üzerinde son derece büyük etkiye sahip. Volan, yer aldığı kombinde ilk dikkat çekenlerden biri.
Yaz sezonu, etek koleksiyonlarında volan detayı bol bol gördüğümüz bir dönem oldu. Ne de olsa kıpır kıpır bir karaktere sahip olan volan, enerjisi yüksek yaz mevsimine çok yakışıyor. Bununla birlikte, onu dingin, huzurlu ve romantik bir sahnenin parçası yapmak da mümkün. Volanlı eteklerinizi gardırobun ücra köşelerine saklamayın. Onlardan sonbaharda da yararlanmak mümkün.

Peki, sonbaharın o melankolik ruhuna yakışan Volanlı Etek Kombinleri nasıl hazırlanır? İşte, kombinlerde tutkulu ve lirik etki yaratacak bazı detaylar!
 

Romantik ve Asil: Çorap Çizme 

Çorap çizme, adından anlaşılacağı üzere, bacağı çorap gibi saran, dar yapılı çizme modelidir. Bu kendisine özgü yapı sayesinde çorap çizmenin naif bir zarafete sahip olduğu söylenebilir. Yani o, güz romantizmi için harika bir alternatif!
Sonbaharın karakterine başarıyla uyum sağladığından, volanlı etek kombinlerini sonbahara uyarlarken çorap çizmeden yardım alabilirsiniz. Çorap çizme ayrıca, volanlı etek için en uygun çizme modeli olduğu için de bu kombinlerde yer alabilir. Yapı itibariyle hacimli olan volanlı etekler, dar yapılı çorap çizmelerle birbirini dengeleyen bir uyuma sahiptir.
 

İri Detaylı Kemerle Nostaljik Etki

Güz romantizmi, nostalji olmadan olmaz. İri detaylı ve/ veya kalın kemerler, 60’ların ve 70’lerin plak cızırtılarını günümüze taşıyor.

Volanlı etekleri bu tür kemerlerle birlikte kullanabilirsiniz. İri detaylı, kalın kemerler, volanın yaz çağrışımı yapan yüksek enerjisini güze uyumlayacaktır.
Bu noktada, kemer ve eteğin kontrast renklerde olmamasına dikkat edin. Volan tek başına yeterince dikkat çeken bir detay. Kalın kemer de ilgiyi üstünde toplayabilecek detaylardan. Dolayısıyla, bu iki baskın ayrıntının göz yoran bir görüntü oluşturmaması için aynı renkli ya da birbirine yakın tonlarda olması gerekiyor.
 

Huzur Çağrışımı İçin Şal

Şal sonbaharda, yalnızca soğuktan koruma işlevi için değil, kombine estetik değer katmada da devreye girmekte.
Coşku dozu yüksek yaz mevsiminin aksine güz, daha içe dönük ve sakin bir karaktere sahip. Bu yönüyle onun huzur çağrışımı yaptığı söylenebilir. Omuzlarınızın üstünde konumlanacak koyu renkteki bir şal da kombinde aynı çağrışımı yapacaktır. Latifa Volanlı Etek kombinlerini güze uyum sağlayacak şekilde dinginleştirmek için koyu tonlardaki triko şallardan yardım alabilirsiniz.


 
İlgili Ürünler
Yükleniyor...