Tulumlar İçin Kombin Önerileri

Tarih: 14.03.2023 11:09
Tulumlar İçin Kombin Önerileri
Yeni sezonun yazlık tulumları görücüye çıktı. Özgün stiller için onlardan yardım alabilirsiniz.

Günlük Giyimden Şık Davetlere

Renk, desen ve diğer detayların farklı dokunuşları tulumları farklı ortamlara uygun hale getiriyor. Tek parça olmalarının sağladığı kombin kolaylığı, tulumları vazgeçilmez kılan diğer unsur. Çizgi ötesi şıklığa sahip bir tulumu tamamlamak için iddialı aksesuarlara ihtiyacınız yok. Gardırobunuzda değişik stillere sahip birkaç tulum bulundurmanız, özgün bir şıklığı kolayca ve çabucak meydana getirmeniz gereken durumlarda işinize yarayacaktır. İlkbahar/yaz tulum koleksiyonları, tasarımında yaz coşkusu taşıyan modeller sunuyor. Sezonun Yazlık Tulum trendleri birbirinden zarif detaylara sahip.

Günlük giyim için pastel renklerin hâkim olduğu modelleri tercih edebilirsiniz. Floral desenler ve puantiye hem gündelik giyim hafifliğine hem de yaz mevsiminin karakterine uygun olacaktır. Bu tür tulumları, yine yaz ruhuyla uyumlu bir diğer parça olan sandaletlerle tamamlayabilirsiniz. Tulum renk bakımından soft niteliğe sahipse, kombini hareketlendirmek için canlı renklerdeki günlük ayakkabıları ya da sandaletleri kullanabilirsiniz. Gömlek yaka modeller özellikle ofis kombinleri oluşturmada çok başarılı. Bunları hafif topuklu ayakkabılar veya babetlerle tamamlayabilirsiniz.

Dantel, nakış, güpür, leopar desen gibi ayrıntılar barındıran tulumlar şık davetlerde size eşlik edebilir. Tulum modeli bisiklet yakalıysa sezon trendlerinden chokerları, aksesuar olarak kullanmanız, zincirli bir kolye tercih etmenizden daha uygun olacaktır. Model canlı renkler ve bol ayrıntılı desenler içeriyorsa sade tasarımlı bir gümüş choker, aksesuar olarak tek başına yeterli olabilir.
 

Sokak Modası Yazlık Tulumlarla Renklenecek

Sezonun yazlık tulumları arasında özellikle spor çizgilere sahip olanlar, özgün sokak stilleri meydana getirmede çok işinize yarayacak. Düğme, cep gibi detaylar yazlık tulumlara spor nitelik kazandırmak için sıkça kullanılmakta.
Söz konusu sokaklarsa katı kurallardan bahsetmek mümkün değil. Dolayısıyla benimsediğiniz tarza bağlı olarak spor tulumları stilettolarla bile tamamlayabilirsiniz. Spor detaylar ve stiletto gibi klasik bir unsur birlikte, başarılı bir casual kombin oluşturacaktır.

Spor ayakkabı ve Yazlık Tulum ikilisi için 90’lı yıllardan kalkıp günümüze gelen bel çantalarını tercih edebilirsiniz. Geniş hacimli çantalar ve yine sezon trendlerinden olan torba çantalar da spor Latifa tulum kombinleri için değerlendirebileceğiniz, özgün ve şık alternatiflerden.

 
İlgili Ürünler
Yükleniyor...