Tulum İçin Kombin Önerileri

Tarih: 17.03.2023 10:31
Tulum İçin Kombin Önerileri
İşte, farklı stiller için tulum kombin önerileri! Daha fazlası için Latifa Blog yazılarını incelemeyi unutmayın.

Tulumla Özgün Stiller

Kadın Tulum denilince akla tek bir tarz gelmiyor. Bugün koleksiyonlar, birbirinden çok farklı tulum tasarımlarını içermekte. Ofis giyimden abiyeye, her konsept için tulum bulmak mümkün.

Sokak modasında son birkaç sezondur tulumlar, spot ışıkları altında. O hâlde gelin, sokak kombinlerinde günlük tulumlar ne tür parçalarla tamamlanabilir, kombinde nelere dikkat etmek gerek, beraber inceleyelim. İşte, farklı tarzlar için Tulum Kombin Önerileri!

 

Denim Ceket ve Tulum

Klasik dışındaki herhangi bir tarz için kombin hazırlıyorsanız, denim kumaştan üretilmiş bir ceketi kombine dâhil edebilirsiniz. Denimin yüksek frekansı sebebiyle bu tür bir kombinde enerji seviyesi yüksek olacaktır.

Bu noktada, denim ceket ile birlikte kullanacağınız tulumun desensiz olmasına dikkat edin. Birden fazla renge sahip, desenli tulum modelleri ve denim ceket, birbirlerine uyum sağlamayacak, boğucu ve göz yorucu bir görüntü ortaya çıkaracaktır.

 

Sırt Çantalarıyla Genç Kombinler

Tulumları sırt çantalarıyla tamamlayarak da enerjisi yüksek ve genç bir kombin meydana getirmeniz mümkün. Sezon trendlerinden küçük hacimli sırt çantaları, klasik detay taşımayan Tulum Modelleri için ideal aksesuarlardan.

 

Elbise Görünümlü Tulumlar

Sıkı bir moda takipçisi değilseniz, ama demode kalmak da istemiyorsanız, şu bilgi görüntünüzü güncel tutmanıza birçok noktada yardım edebilir: Son zamanlarda kıyafette dökümlü yapı, sokağın en çok rağbet görenlerinden. Elbiselerden dış giyim ürünlerine neredeyse her parçada bu trendi görüyoruz.

Tulumlar da dökümlü yapı akımından nasibini aldı. Geçen sezon olduğu gibi bu sezon da dökümlü tulumlar trendler arasında yer alıyor. Bunlar içinde özellikle elbise gibi görünen modeller revaçta.

Elbise görünümlü tulumlara bu özelliği kazandıran şey, bacak kısımlarının hayli bol yapılı olması. Öyle ki bacaklarınız kapalıyken bu kısım, etek gibi görünüyor.

Böyle modellerde paçalar bilek üstü hizasında bitiyorsa, çorap çizmeleri kombine dâhil edebilirsiniz.

 

Stiletto ve Tulum

Klasik stil için Tulum Kombin Önerileri elbette, romantik parçaları gündeme getirir. Stiletto, tulumla klasik şıklık yaratmanın en kullanışlı araçlarından. Özellikle yukarıda bahsi geçen dökümlü tulumlar, stilettolara kusursuz şekilde uyum sağlayacaktır.

Bakış açımızı biraz daha genişletelim. Stilettoyu neden denimle bir araya getirmeyelim ki? Günümüzün popüler eklektik stilleri, klasik ve romantik parçaları, spor ve dinamik parçalarla buluşturanlar. Denim tulumları da kırmızı gibi canlı renklere sahip stilettolarla tamamlayarak özgün görüntüler elde edebilirsiniz.

 

 

İlgili Ürünler
Yükleniyor...