Trençkotla Spor Kombinler

Tarih: 17.03.2023 10:22
Trençkotla Spor Kombinler
Trençkotla enerjisi yüksek spor kombinler nasıl meydana getirilebilir?

Dinamik Kombinlerde Trençkot

Kombinde söz sırası artık trençkotlarda.
Şık bir Trençkot Bayan kombinlerinde sıcak tutma işlevinden çok daha fazlasını yapacak, stile güç katacaktır. Bu gücü arttırmak için doğru tamamlayıcı parçaları seçmeniz gerekiyor.
Çoğunlukla klasik tarzla birlikte akıllara gelse de, trençkotla enerjisi yüksek spor kombinler de meydana getirebilirsiniz. Üstelik trençkot içeren spor kombinler özgün bir karakter sergiler. O hâlde, bu özgün kombinler nasıl yaratılır, birlikte inceleyelim.
 

Sneaker ve Trençkot mu? Neden Olmasın?

Trençkotun altında çoğunlukla klasik botlar, Oxford ayakkabılar, loafer ayakkabılar ve çizme çeşitlerini görüyoruz. Fakat geçiş mevsimlerinde trençkotu sneaker ayakkabılarla da pekâlâ kullanabilirsiniz. Hatta ayakkabı sıcak tutacak malzemelerden üretilmiş kışlık bir modelse, trençkot- sneaker ikilisinden kış aylarında da yararlanmak mümkün.
Nötr tonlardaki trençkotları sneaker ayakkabılarla bir araya getirmek daha kolaydır. Yüksek enerjisinden dolayı denim kumaştan üretilmiş trençkotların da sneaker ayakkabılara seve seve eşlik edeceğini ise söylemeye bile gerek yok.

 

Bol Paçalı Pantolon ve Trençkot

Bol yapılı pantolonlar trençkotla buluşunca ortaya salaş bir görüntü çıkacaktır. Bu da trençkotun sert mizacının hayli yumuşaması anlamına geliyor.
Paçası bol pantolon ve trençkot ikilisi, kombinde nostalji rüzgarları da estirebilir, 70’leri günümüze getirebilir. Son yılların değişmeyen trendi, nostalji. O yüzden, bu tür kombinleri çekinmeden kullanabilirsiniz.

 

Geniş Hacimli Çantalar

Çantalar konusunda aklınızda bulundurmanın yararlı olduğu bir gerçek var: Geniş hacim, spor stile daha yatkındır. Elbette diğer detaylar da etki sahibi fakat genellikle, hacim küçüldükçe modelde klasik stil etkisi ortaya çıkmaya başlar.
Trençkotla spor bir kombin oluşturmak için geniş hacimli çantalardan yardım alabilirsiniz. Kumaş materyal, açık renk ya da birden fazla renk gibi detaylar ve sadelik, çantanın spor görünümünü güçlendirir.
 

Takıda Sadelikten Yana Tercih Kullanın

Elbette, konu spor kombin olunca, öyle ihtişamlı takılardan bahsetmek mümkün değil. Spor stilin dinamizmi, yalınlıktan gelir. Bol parıltılı takılar ise ağır bir klasik/ abiye etki meydana getirir. O nedenle, küpe, yüzük gibi aksesuarlarda mümkün olduğunca sade modelleri tercih edin.
 

Etki Gücü Yüksek Modeller


Farklı tarzların gereksinimlerini karşılayabilecek Trençkot Modelleri Latifa’da! Sezon trendlerinin özgün yorumlarını taşıyan tasarımlara online mağazamızdan ulaşabilirsiniz.
 
İlgili Ürünler
Yükleniyor...