Pantolon Seçiminle Farkını Ortaya Koy!

Tarih: 20.03.2023 11:19
Pantolon Seçiminle Farkını Ortaya Koy!
Pantolon kombini nasıl yapılır? Hangi pantolon hangi parçalar ile bir araya getirilmeli?

Pantolon ile Kombin Yaparken...

Geçmişten bugüne belki de en çok değişime uğrayan parçalardan biri olan pantolon, günümüz trendinde geçmişin rüzgarından faydalanıyor. Bu noktada, pek çok tarzı elde etme konusunda pantolonların gücünü göz önünde bulundurmak önemli. Peki, Pantolon Kombini Nasıl Yapılır? Hangi pantolon hangi parçalar ile bir araya getirilmeli?
 

70’lerin İspanyol Paçasını Şimdiye Uyarla

Bir döneme damga vurmuş yetmişler stili, özgür kombinlerin, renkli detayların ve tabii ki o dönemin olmazsa olmazı İspanyol paçaların ön planda olduğu zamanlardı. Peki, günümüz modasının vazgeçilmez parçaları arasında da yerini alan İspanyol paça pantolonlar nasıl kombinlenmeli? İspanyol Paça Pantolon Modelleri, yapısı gereği şık ve zarif bir görünüme sahip. Bundan dolayı, İspanyol Paça Pantolon Kombini yaparken birkaç ufak detayı göz önünde bulundurmak, çok daha doğru kombinler yapmanızı sağlayacaktır.

Pek çok giyim stilinde tercih edilen İspanyol paça pantolonlar, modest giyim tarzı, retro giyim tarzı hatta modern giyim tarzında sık sık tercih edilenlerden. Bu noktada, tunik gömlek ve maksi boy bir trençkot ile kombinleyeceğiniz İspanyol paça pantolonlar, modest bir stil elde etmenizi sağlayacaktır. Bunun yanı sıra, retro giyim tarzını benimseyenlerin gardıroplarında mutlaka bulunması gereken parçalardan olan İspanyol paça pantolonlar, etnik desenli üst giyimler ile harika bir uyum yakalayacaktır.
 

Piliseli Pantolonların Hareketine Ayak Uydur

Yıllar geçtikten sonra yeniden moda olan pantolonlar arasında yerini alan Piliseli Pantolonlar, hem şık hem de spor parçalar ile kombinlenebilirliği ile günlük yaşamda pek çok ortamda tercih edilen parçalardan. Bunun yanı sıra, rahat yapıları ile gönülleri çalan piliseli pantolonlar, sweatshirt ve spor ayakkabılar ile spor şık bir stil vadederken, gösterişli detaylara sahip bluzlar ile büyüleyici bir görünümün kapılarını açacaktır. Bunun yanı sıra, söz konusu pantolon modelleri ile modern bir görünüm elde etmek, giyim tarzınızda minimalizmin etkilerinden yararlanmak mümkün. Düz kesim kazaklar ile kombin yapabileceğiniz pantolonları, mini topuklu botlar, maksi boy kaplar ve minimal bir çanta ile bir araya getirerek dilediğiniz özenli görünüme sahip olabilirsiniz.
Giyim tarzınıza hitap edecek, günümüz modasının dinamiklerini üzerinde taşıyan Pantolonlara Lafita online mağazamızdan kolaylıkla ulaşabilir, kombininizi tamamlayacak diğer parçaları Latifa koleksiyonundan inceleyebilirsiniz.
 
İlgili Ürünler
Yükleniyor...