Dijital Baskıyla Kışa Hareket Katın

Tarih: 17.03.2023 10:35
Dijital Baskıyla Kışa Hareket Katın
Latif'nın Yeni sezonuna damga vuran Dijital Baskılı Elbise Modelleri, kış mevsimine dinamizm katıyor.

Dijital Baskı Nedir?

Kumaş üzerinde desen oluşturma işi de artık dijital dünyada halledilebilen işlerden. Bugün dijital baskıyı diğer birçok alanda olduğu gibi tekstil sektöründe de görüyoruz.
Dijital baskı, deseni oluşturan baskının bilgisayar destekli olarak uygulanmasıyla elde edilir. Teknik, 2000’lerin ilk dönemlerinde ortaya çıkmış olsa da, 2000’li yılların ortalarından itibaren yaygınlaşmaya başladı.
 

Neden Dijital Baskı?

İleri teknolojiyi işin içine katan bu teknik, hem üreticiler hem de kullanıcılar açısından avantajlı. Konunun üreticileri ilgilendiren kısmı, üretimin dijital yöntemle çok daha verimli, kolay ve hızlı şekilde gerçekleşmesi.
Bu baskı tekniğiyle elde edilen desenlerin yüksek çözünürlüklü ve uzun ömürlü oluşu ise üreticiler için olduğu kadar, elbette kullanıcılar nazarında da önemli.
Dahası, dijital baskıyla desen çeşitliliğinin sonsuz olduğunu söylemek mümkün. Bu çeşitlilik tasarımcılara, dolayısıyla kullanıcılara desen konusunda geniş özgürlük sağladığı için dijital baskı, sokak modasının özgür karakterine uyum gösteriyor. Kısıtlı desen çeşidi içine hapsolmak zorunda değilsiniz. Sizi en iyi şekilde ifade edecek, kombine ihtiyaç duyduğu hareketi katabilecek en ideal deseni, pek çok seçenek arasında arayabilirsiniz.
 

Rengârenk Dijital Baskı Kombini Gençleştiriyor!

Sezon trendlerini incelediniz mi?
Bu sezon nelerin ön plana çıktığını merak edip inceleyenler görmüştür; başta elbise ve tulumlar olmak üzere birçok parçada dijital baskı, koleksiyonların en çok dikkat çekenlerinden.
Kış rehavetini dağıtmak için Dijital Baskılı Elbise modellerinden yardım almayı deneyin. Elbisenin tamamını kaplayan ve birden fazla renk içeren desenler, dijital baskının yüksek çözünürlük sağlayan etkisiyle görüntüyü canlandırıyor.
Desen deyip geçmeyin. Tasarımın karakteri üzerinde onun rolü büyük. Hatta öyle ki bazen, bir desen, tek başına bütün bir kıyafetin stilini belirleyebilir. Görünümü monotonluktan uzaklaştırmak için canlı desenlerden yardım almayı ihmal etmeyin.
 

Dijital Desenlere Şık Kesimler Eşlik Ediyor

Kusursuz bir tasarım için her detayda titizlik şart. Kıyafetin niteliği, sahip olduğu desen ve kesim özellikleriyle belirlenir. Bu ikisinde isabetli tercihler ve özgün detaylar, tasarımı ayrıcalıklı kılar.
Latifa koleksiyonları, dijital baskıyla işlenmiş desenlerde de seçkin örnekleri kullanıcıyla buluşturuyor. Koleksiyonda yer alan Dijital Baskılı Elbiseler ve tulumlar, ilgi çekici, canlı ve özgün desenlerin yanı sıra, diğer güçlü ayrıntılara da sahip. Bunlarda rahat ve zarif kesimler, formu özgün kılıyor.


 
İlgili Ürünler
Yükleniyor...