22-23 Yaz Sezonu İçin Latifa Koleksiyonu Hazır!

Tarih: 31.03.2023 15:34
22-23 Yaz Sezonu İçin Latifa Koleksiyonu Hazır!
Modada yumuşak renk tonlarına geçiş yaşanırken biz de sizleri soft tınılarla donatılmış 2023 Yeni Koleksiyonumuzu keşfe çağırıyoruz.

2023 Yaz Modasında Latifa Ayrıcalığı

Kadın modasında nitelikli ve elegan tasarımlara imza atan Latifa, 2023 Yaz Sezonunda da iddialı duruşunu bozmuyor. Alışılmışın ötesine geçmenizi sağlayan özgün Latifa modelleri, yaz sezonu için gardırobunuzun gözde parçaları olmaya aday. Hareket özgürlüğünüzü kısıtlamadan zarafeti sunan modeller, sokak modasının nabzını tutarken şıklık yarışında sizi üst seviyelerde konumlandırıyor. En özel anlarınıza eşlik eden cesur parçalar, çizginizden sapmadan güçlü bir duruş yakalamanızı sağlıyor. Elbette özgün desenlerin ve konforlu kumaşların duruşunuzdaki etkisi çok büyük. Özgürlük alanınızı koruyan tiril tiril kumaşlar sayesinde yansıttığınız pozitif enerji, yaz mevsiminin coşkusuna yakışır nitelikte.
 

Yazın Soft Renkleri Latifa’yla Yaşam Buluyor!

Ekru, pudra ve bej tonlarının hâkim olduğu yeni koleksiyon dijital baskılarla, floral desenlerle, volanlı ve jakarlı parçalarla ihtişamlı kombinler yaratmanızı sağlıyor. Latifa’nın yeni sezon kıyafetlerinde volan, nakış, kemer, düğme, gipe, fırfır, dijital baskı gibi ve asimetrik kesim gibi önemli detaylar karşımıza çıkmakta. Özgün bir tasarıma ilham veren bu detaylar, kıyafetlerin her birine ayrı bir karakter kazandırıyor. Bu farklı modellerle sağlam bir tarz yakalamanız ise elbette oldukça kolay.
 

Dijital Baskılı Elbiselerle Yaz Şıklığı

Prestij sahibi tasarımlar Yeni Koleksiyon başlığı altında beğeninize sunuluyor. Bu kategori altında uçuş uçuş kumaşlarla bezeli zarif elbiseler başrolde. Dijital Baskılı Elbiseler konusunda her sezon çıtayı daha da yükseklere taşıyan Latifa’da tüm konseptleri karşılayan elbise seçeneklerini görebilmeniz mümkün. Pilili, volanlı, fırfırlı, drapeli alternatifler arasından size en çok yakışan modeli online sipariş imkânı ile satın alabilirsiniz. Detaylara eşlik eden puntiyeler, yaprak desenleri ve smoky renkler ile asil bir duruş sergileyebilmeniz mümkün.

 

2023 Kadın Tulum Modelleri

Latifa Elbise konusundan aşağı kalmayan Latifa tulumlar da yine çabasız şıklığın mimarlarından. Verev kapamalı, kemerli ya da jakarlı modelleriyle kullanıcıyı ihya eden Kadın Tulum Modelleri, Yaz’ın soft rüzgarlarının akımına kapılmayı başarıyor. Tek parça şıklığın temsilcisi olan tulumlar tek bir hareketle özgüvenli bir imaja sahip olmanızı sağlıyor.

Çabasız şıklık arayanların imajını doğru yansıtmasını sağlayan Latifa kreasyonları şimdi yaz mevsimine hazır! Siz de farklı renkler ve estetik desenler sayesinde stilinizden ödün vermeden yazın enerjik havasını ruhunuzda hissedin. Profesyonel gardırop danışmanınız olan Latifa, istediğiniz konseptte benzersiz bir şıklık vadediyor. Sizi sıradanlıktan sıyıran ve asil bir görünüm kazandıran tasarımlarla tüm gözleri üzerinize çevirmeniz mümkün. 
 

İlgili Ürünler
Yükleniyor...