22-23 Trend Rengi: İndigo Mavisi

Tarih: 28.03.2023 15:05
22-23 Trend Rengi: İndigo Mavisi
Farklı tonlarıyla bambaşka çağrışımlara kapı açan indigo mavisini, siz Latifa’nın hangi parçasında tercih edeceksiniz?

Kış Mevsimini İndigo Mavisi ile Renklendir!

Bazı renkler vardır ki bizleri büyülü dünyasının içine çekerek, ruhumuzun derinliklerine dokunur. İşte, İndigo Mavisi, o renklerden biri. Bazen sonsuzluğa uzanan bir gökyüzünde, bazen bilinmezliklerle dolu bir okyanusta, bazen bir kuşun kanadında karşımıza çıkan indigo mavisi, bu sezon Latifa koleksiyonunun ilham kaynağı. Birçok parçada ana renk olarak kullanılan söz konusu indigo, kış sezonunun en trend rengi olmaya aday.
Peki, farklı tonlarıyla bambaşka çağrışımlara kapı açan indigo mavisini, siz Latifa’nın hangi parçasında tercih edeceksiniz?
 

Detaylarıyla Baş Döndüren Cale Elbise İndigo

Deseni ile sizleri güçlü bir stile davet eden Cale Elbise, indigo mavisinin eşsiz bir tonuna sahip. Hera elbise, maksi boyu, volanlı tasarımı ve kuşağı ile tek bir noktada buluşuyor: şıklık. Gri, beyaz, siyah gibi tonlarla harika bir uyum yakalayan elbise, kombinlerinizin vazgeçilmez parçası olma konusunda bir hayli iddialı.
 

Kusursuz Biçim: Eley Pileli Elbise İndigo

Yeni Sezonun en iddialı parçaları arasında yerini alan Eley Pileli Elbise İndigo, ihtişamlı desenleri ve indigo mavisi rengi ile göz dolduruyor. Kusuruz dokusu, kusursuz kesimi ve kusursuz rengiyle sizlere kusursuz bir kış vadeden söz konusu Sharen elbise, sanki soyut bir resmin izlerini üzerinde taşıyor.
 

Etnik Bir Dokunuş: Magie Elbise

Karamel-indigo ve ekru-indigo ile iki farklı renk seçeneğine sahip olan Magie Elbise, etnik desenleri ve volanlı tasarımı ile Kış Kombinlerinize bambaşka hava katıyor. Kahverengi tonları ile bir araya getirildiklerinde doğanın nadide bir yansıması olan Magie elbise, koleksiyonun gözdelerinden.
 

Romantik Detaylar: Cover Etek

Günümüzün trendlerini içerisinde barındıran Cover Etek, indigo mavisi rengi ve deseni ile detayların içerisinde kaybolmanıza imkan tanıyor. Kış mevsiminin ruhunu okşayacak Cover etek, pek çok kombininizi ayrıcalıklı hale getirmeye hazır.
 

Özgüvenli Duruş: Brandon Trençkot Havacı

Güçlü bir stil, sağlam adımları beraberinde getirir. Sizleri kendinizden emin bir duruşa davet eden Brandon Kruvaze Kapamalı Trençkot, indigo mavisinin farklı bir tonuna sahip. Latifa koleksiyonunda bulunan tüm parçalara uyum sağlayacak bir tasarıma sahip olan söz konusu trençkot, etkili bir tamamlayıcı.
İngido mavisinin her tonunu beğeninize sunan Latifa, zarif çizgilere sahip parçaları ile stilinize yön veriyor. İndigo mavisini ile büyüleyici bir dünyaya adım atmak için Latifa.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 
İlgili Ürünler
Yükleniyor...