KURUMSAL

 
 
 
 
 

Farklı sektörlerde uzun yıllar hizmet veren köklü bir aile şirketi olan firmamız, uzun ve ciddi bir analiz ve hazırlık döneminden sonra tekstil sektörüne de girmeye karar vermiştir. 2011 Mayıs ayında demo bir koleksiyon hazırlayarak, ilk mağazasını Florya Şenlikköy'de "Güzel ve hoş kadın" anlamına gelen "LATİFÂ" adı altında açmış ve tasarımlarını müşterilerinin beğenisine sunmuştur. Latifâ, ürünlerini özel tasarım atölyelerinde ürettirmektedir. Firma "Tesettür Giyim" dünyasındaki eksiklik ve boşluktan yola çıkarak koleksiyonlarını "spor tesettür ve spor şık tesettür" konsepti çerçevesinde uzman bir ekip tarafından hazırlatmaktadır. Özel Tasarım iddiasında olan Lâtifa'nın olmazsa olmazları arasında kalite ve özgün olmak birinci sırada yer almaktadır.

Müşterinin ne istediğini ve neye ihtiyacı olduğunu iyi belirleyen firma tasarımcıları, kısa süre içinde kendi ürettikleri spor kıyafetler ile büyük bir başarı yakaladı. Özellikle, Latifâ markalı uzun spor kaplar, kolej elbiseler ve uzun eşofman takımları, tüketicinin büyük ilgisini çekti.

Moda dergilerinde yapılan tanıtımlar, markanın bilinirliğini her geçen gün artırmaktadır. Latifâ, İstanbul ve Anadolu'nun muhtelif şehirlerindeki mağaza ve butiklerden gelen talepler doğrultusunda üretim hacmini büyütmeye, kaliteden ve özgün tasarımlarından ödün vermeden, geniş kitlelere ulaşmayı hedeflemektedir.

Farklılığımız Farkımızdır...

 
     
   
       
Pikare 2013